Neler Yeni

hp victus i5 12500 h cpu cok ısınıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kadir
hp victus laptopum var i512500h rtx3060 laptop oyunlara girdigimde cpu cok ısınıyor gpu okadarda ısınmıyor valorantda 95.C gordum aynı sekil minecraftdada 95lerde geziyor laptop bakıma gitmişti onlardan kaynaklı bişe olabilirmi yoksa ısınması normal mi? ve laptop dengeli modda performans moduna almıyorum fanlarda normal modada yuksek moda alınca fanlar hızlanıyor ama degişen birşeyler olmuyor derece aynı

Ekler

• zzzzz.png
    zzzzz.png
    1.1 MB · Hit: 11

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
339
İsim
ozan başaran

Vitor Pereira

80+ Silver
En İyi Cevap
1
hp victus laptopum var i512500h rtx3060 laptop oyunlara girdigimde cpu cok ısınıyor gpu okadarda ısınmıyor valorantda 95.C gordum aynı sekil minecraftdada 95lerde geziyor laptop bakıma gitmişti onlardan kaynaklı bişe olabilirmi yoksa ısınması normal mi? ve laptop dengeli modda performans moduna almıyorum fanlarda normal modada yuksek moda alınca fanlar hızlanıyor ama degişen birşeyler olmuyor derece aynı
Normaldir hp soğutması sorunlu olarak bilinir fakat Minecraft cpu bazlı olduğu için işlemciyi sağlam kullanır. Bu ısılar normal bir laptop için normal değil ama hp oyun bilgisayarı için tolere edilebilir. Bakımda dandik macun sürdülerse ondan da olabilir, iyi bir macun ısıyı çok farkettirir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kadir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ısınır hocam iyi ısınır o işlemci. termal macunu pullsar pullwark bold https://www.trendyol.com/pullsar/pu...sek-performansli-ve-iletken-macun-p-365812948 ile yenileyin hocam sürmesi çok zordur fakat iyi bir macundur bu macunun ömrü sizin kullanımınıza da bağlı olacak şekilde 6 ay gibi bir şey. eğer uzun ömrülü olsun senede bir değişeyim derseniz mx6 alabilirsiniz
Wipaste C2 4gr termal macunu var önceki laptop için almıştım içinde daha var onumu kullanayım yoksa pullwark bold mu alim

Top Bottom