Neler Yeni

Hp victus i5 işlemci GTX 1650 ti ekran kartı 8 GB ram Laptop nasıldır ?

ZeusBey55

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Halil Adıbeş
Bütçe
18000
Selamlar donanım arşivi kullanıcıları laptop arıyorum hem okul için hem ufak tefek oyunlar için LoL valorant filan için yani çok büyük bir ekran kartı istemiyorum geforce GTX 1650 ti 4gb ekran kartı var sistemde intel Core i5 12.nesil işlemci var 8 GB ram çift fan var ısınma konusunda sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum 144 hz ekran yenileme hızı da var pil konusunda biraz endişelerim çünkü ilk defa laptop kullanıyorum normalde masaüstü kullanıyordum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

Phanzox

80+ Silver
Selamlar donanım arşivi kullanıcıları laptop arıyorum hem okul için hem ufak tefek oyunlar için LoL valorant filan için yani çok büyük bir ekran kartı istemiyorum geforce GTX 1650 ti 4gb ekran kartı var sistemde intel Core i5 12.nesil işlemci var 8 GB ram çift fan var ısınma konusunda sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum 144 hz ekran yenileme hızı da var pil konusunda biraz endişelerim çünkü ilk defa laptop kullanıyorum normalde masaüstü kullanıyordum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

18k'ya o alınmaz.8gb ram eklemesi ile bu hem daha ucuza gelir hem daha iyi olur.
Eğer batarya falan uzun sürsün diyorsan bu tarz bir şey bak.

ZeusBey55

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Halil Adıbeş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
18k'ya o alınmaz.8gb ram eklemesi ile bu hem daha ucuza gelir hem daha iyi olur.
Eğer batarya falan uzun sürsün diyorsan bu tarz bir şey bak.
Kardeşim fiyat 17.000 filan zaten elden alcağımız taksit'le alcam o yüzden 18 19 bin'e geliyor bu benim işimi görür mü sence onu soracaktım.

Phanzox

80+ Silver
Kardeşim fiyat 17.000 filan zaten elden alcağımız taksit'le alcam o yüzden 18 19 bin'e geliyor bu benim işimi görür mü sence onu soracaktım.
Celeron laptop bile iş görür ancak önemli olan fiyatının değip değmiceği.Lütfen 17k'ya o laptobu almayın.Attığım laptoplara bakın illa size uyan taksit seçeneği vardır.

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,680
İsim
Lokman Doğan
dostum 17 bine filan alınmaz o cihaz aynı fiyata daha iyisi varsa doğal olarak iyi olanı alırsın de mi

ZeusBey55

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Halil Adıbeş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
dostum 17 bine filan alınmaz o cihaz aynı fiyata daha iyisi varsa doğal olarak iyi olanı alırsın de mi
Tamam abi dediğini anladım da internet değil mağazadan alacağım işler çok değişiyor internetteki fiyatla mağazadaki fiyat aynı değil

aga bende bu laptobu aldım pişman oldum bana sorarsan bu fiyata hic alma

Top Bottom