Neler Yeni

Hp victus mu Monster Abra mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Fatih Arslan
victusun artıları daha uzun pil ömrü ve daha iyi işlemci, monsterde rtx 4050 105watt, victusda kaç watt olduğunu bulamadım, aradaki farka değer mi siz önceliğinize göre karar verebilirsiniz. aynı monster modelini bir kaç gün önce kız arkadaşım için aldım, memnunuz. daha önce bende monster kullandım memnun kaldım.

Klashain

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mahmut Yazgan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
victusun artıları daha uzun pil ömrü ve daha iyi işlemci, monsterde rtx 4050 105watt, victusda kaç watt olduğunu bulamadım, aradaki farka değer mi siz önceliğinize göre karar verebilirsiniz. aynı monster modelini bir kaç gün önce kız arkadaşım için aldım, memnunuz. daha önce bende monster kullandım memnun kaldım.
Hp victus 75 watt ekran kartı önceliğim oyun odaklı olucak ısınma konusunda hp daha iyi olarak biliyorum ama fiyat farkından dolayı tam olarak karar veremedim

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Süleyman Arda Çelik
monster a bu kadar laf edilmesinin sebebi nedir

TİTAN.

80+ Platinum

varta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Cenap Vartanyan
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Fatih Arslan
monster a bu kadar laf edilmesinin sebebi nedir
hiç bilmiyorum hocam, bence tamamen marka takıntısı, her şeyi fiyatına göre değerlendirmek lazım, 24 bine en ucuz rtx4050 olan cihaz bu, bence gayet mantıklı, 3 yıl gtx 1650li model kullandım bir sorunum yoktu, abim ve arkadaşımda 2 3 yıl 2060 ve 3060 olan modeller kullandılar onlarında bir sorunu yoktu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Süleyman Arda Çelik
hiç bilmiyorum hocam, bence tamamen marka takıntısı, her şeyi fiyatına göre değerlendirmek lazım, 24 bine en ucuz rtx4050 olan cihaz bu, bence gayet mantıklı, 3 yıl gtx 1650li model kullandım bir sorunum yoktu, abim ve arkadaşımda 2 3 yıl 2060 ve 3060 olan modeller kullandılar onlarında bir sorunu yoktu.
şimdi 30000 civarı laptop ariyom monsterlar çok uygun kaçıyor ama önyargidan güvenemiyorum ne yapsam bilemedim bir de kafamda söyle bir şey var https://www.vatanbilgisayar.com/ace...ce=141368&_sgm_action=click#odeme-secenekleri
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hiç biri
Mesaj otomatik birleştirildi:

abra serisi sorunlu eski kasa clevo kullanıyor kaçılması gerek.
anladım sağ olun

Top Bottom