Neler Yeni

Hp victus rtx4060 öneri

Arxca

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Arca Akça
Bütçe
35000
Bu laptopu almış bulundum SSD düşük evet ama ileriki zamanlarda iç temizlikle beraber bi 512 daha taktırmayı düşünüyorum. Baya bi araştırdım ve en sonunda bu cihazı aldım almak isteyen varsa süreçte biraz daha yardımcı olmak isterim bilgisayar geldiğinde de daha detaylı bilgi aktarımı yapabilirim
(Not:teknosa mağazasında şuan indirimde olması lazım ben oradan aldım 35 bin TL'ye)

yagizd2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Yağız DERELİ
-Dostum yeni cihazın hayırlı olsun. Ekranı çok iyi olmasa da kendisi güzel bir cihazdır. Şahsi düşüncem 35k değil de 32-33k olsa daha f/p bir cihaz olurdu.
- SSD yükseltme düşünceniz yerinde bir karar ancak 2023 model victus 16 modellerinde maalesef tek SSD slotu bulunmakta. Bu nedenle 1tb ssd alıp 512gb yerine takmanız gerekecek, bilginiz olsun. Bu da cihazınızın iç kısmının bir görseli:
Screenshot_3.png

Ayrıca f/p SSD önerim de bu olur: https://www.amazon.com.tr/dp/B0C8XM...333&creativeASIN=B0C8XMH264&linkCode=asn&th=1

Son düzenleme:

Arxca

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Arca Akça
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
-Dostum yeni cihazın hayırlı olsun. Ekranı çok iyi olmasa da kendisi güzel bir cihazdır. Şahsi düşüncem 35k değil de 32-33k olsa daha f/p bir cihaz olurdu.
- SSD yükseltme düşünceniz yerinde bir karar ancak 2023 model victus 16 modellerinde maalesef tek SSD slotu bulunmakta. Bu nedenle 1tb ssd alıp 512gb yerine takmanız gerekecek, bilginiz olsun. Bu da cihazınızın iç kısmının bir görseli:
Alıntıyı görüntüle
Ayrıca f/p SSD önerim de bu olur: https://www.amazon.com.tr/dp/B0C8XM...333&creativeASIN=B0C8XMH264&linkCode=asn&th=1
Çok teşekürler ama mağazada bana çift slot var dendi. Yine de bunu teslim almadan önce kontrol ettirececeğim. Teşekürler dostum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alıntıyı görüntüle
Ekran konusunda ise en son farklı ekranlar gönderildi diye duymuştum bu yüzden işletim sistemi kurulurken ekran kısmına da bakmayı düşünüyorum almadan

yagizd2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Yağız DERELİ
Ekran konusunda ise en son farklı ekranlar gönderildi diye duymuştum bu yüzden işletim sistemi kurulurken ekran kısmına da bakmayı düşünüyorum almadan
Bu dediğinizi ben 2024 modelleri için diye okumuştum. Genelde Intel 14. nesil HX işlemciler oluyor içinde.

- Mağazadakilerin yanlış bilme olasılığı mevcut. Resmi sitesinde de detaylı bilgiye erişilemiyor ancak şu videoda Victus 16-s0000 (2023) serisini göstermekte. Videonun başında AMD işlemcili ve rtx 4000 serisi ekran kartlı modellere hitap ettiği bilgisi veriliyor. İsterseniz bir inceleyin:

Son düzenleme:
Top Bottom