Neler Yeni

HP Victus Secure BOOT açma

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Bedirhann D
Hp victus kullanıyorum secure boot gözükmüyor yardımcı olabilirmisiniz

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,001
İsim
Emre Zengin
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Bedirhann D
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Ogxzcxn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Oğuzcan
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gözükmüyordu ama hallettim
hocam bende de hp victus var daha yeni aldığım için windows kurma şansım olmadı hala şarjda birazdan kuracağımda aynı problemi yaşarsam nasıl çözeceğim siz nasıl hallettiniz?

Farex

80+ Bronze
hocam bende de hp victus var daha yeni aldığım için windows kurma şansım olmadı hala şarjda birazdan kuracağımda aynı problemi yaşarsam nasıl çözeceğim siz nasıl hallettiniz?
Keşke almasaydın iade edebiliyorsan et edemezsen konu aç yardımcı olurum.

Ogxzcxn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Oğuzcan
Keşke almasaydın iade edebiliyorsan et edemezsen konu aç yardımcı olurum.
neden öyle dedinki hocam şuanlık bir problem yaşamadım sadece ekran açılıyor mu diye baktım çalışınca şarja taktım biraz şarj olunca win 11 yükliyicem. Hp victus serisinde bir sıkıntı mı var?

Farex

80+ Bronze
neden öyle dedinki hocam şuanlık bir problem yaşamadım sadece ekran açılıyor mu diye baktım çalışınca şarja taktım biraz şarj olunca win 11 yükliyicem. Hp victus serisinde bir sıkıntı mı var?
Ben vatandan HP victus i7-13.nesil vardı ertesi Gün değişim yaptım ısınma sorunu var ve işlemci gaz düşürüyor ve kasa kalitesi iyi değil direk Dell g15 aldım

Ogxzcxn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Oğuzcan
Ben vatandan HP victus i7-13.nesil vardı ertesi Gün değişim yaptım ısınma sorunu var ve işlemci gaz düşürüyor ve kasa kalitesi iyi değil direk Dell g15 aldım
hocam ben güzel bir soğutma ile kullanıcam bir de çok ağır oyunlar oynayan biri değilim o yüzden çok ısınacağını düşünmüyorum ayrıca benimki amd işlemcili modeli amd ısınmaya intelden bir tık daha dayanıklı diye biliyorumda yine de maalesef ısınma problemi çoğu laptopda olan bir problem bazı laptop modellerinde olmasa da çoğunda bulunuyor.

Farex

80+ Bronze
hocam ben güzel bir soğutma ile kullanıcam bir de çok ağır oyunlar oynayan biri değilim o yüzden çok ısınacağını düşünmüyorum ayrıca benimki amd işlemcili modeli amd ısınmaya intelden bir tık daha dayanıklı diye biliyorumda yine de maalesef ısınma problemi çoğu laptopda olan bir problem bazı laptop modellerinde olmasa da çoğunda bulunuyor.
Açıkçası anakart sorunu Yaşayanlar da var ekranı kalitesiz sen bilirsin yinede

Ogxzcxn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Oğuzcan
Açıkçası anakart sorunu Yaşayanlar da var ekranı kalitesiz sen bilirsin yinede
hocam şuan windows kurulumu bitti birazdan oyun testi yapıp görüşlerimi belirtirimde şöyle bir problem fark ettim benim eski laptopumda hpdi ve ikisinde de şöyle bir sıkıntı var fanlar tam ekrana hava üflüyor bence yanlış bir fan yerleştirmesi ancak bunu üretenler illaki düşünmüştür diyorum da bence bu fan yerleşimleri sıkıntılı uzun kullanımda çok fazla tozlanıyor ekran o yüzden ekranı silip silip durmak gerekiyor

Farex

80+ Bronze
hocam şuan windows kurulumu bitti birazdan oyun testi yapıp görüşlerimi belirtirimde şöyle bir problem fark ettim benim eski laptopumda hpdi ve ikisinde de şöyle bir sıkıntı var fanlar tam ekrana hava üflüyor bence yanlış bir fan yerleştirmesi ancak bunu üretenler illaki düşünmüştür diyorum da bence bu fan yerleşimleri sıkıntılı uzun kullanımda çok fazla tozlanıyor ekran o yüzden ekranı silip silip durmak gerekiyor
Her türlü iade yapabilirsen yap yinede sen bilirsin ben yaptım kurtuldum.

Ogxzcxn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Oğuzcan
Her türlü iade yapabilirsen yap yinede sen bilirsin ben yaptım kurtuldum.
hocam laptopu ets 2de test ettim ağır bir oyun değil biliyorum ama benim oynadığım bi oyundu güzel bir performans aldım daha yeni soğutucum gelmediği için eski soğutucumla bir test yaptım dediğiniz gibi maalesef ısınıyor ancak bende bazı yorumlarda okuduğum gibi ısınmaktan oyun çökmesi veya pc kapanması gibi bir olay olmadı ayrıca yapabilirsem işlemcinin gücünü biraz düşürmeye çalışıcam bence bir laptop işlemcisi için 5ghz fazla düşürebilirsem onu düşürmeye çalışıcam farklı oyunlarda da test edicem eğer oynanamayacak kadar ısınıp sıkıntı çıkarırsa sizin gibi iade edicem hocam

Top Bottom