Neler Yeni

Yardım Hs 50 pro Ses vermiyor

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Corsair Hs 50 Pro Kulaklığım var kulaklığın yanında ses kartı veriliyor şimdi takıp deniyorum ama hiç ses gelmiyor bunu nasıl düzeltirim

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
HS50 Pro da ses kartı çıkıyor mu ? Bende çıkmadı çünkü. Çıkmıyor diye biliyorum

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
HS50 Pro da ses kartı çıkıyor mu ? Bende çıkmadı çünkü. Çıkmıyor diye biliyorum
1643478023862.png

Çıkıyor şöyle bir şey çıktı

Hiko335

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
686
İsim
Hikmet Çalı
Corsair Hs 50 Pro Kulaklığım var kulaklığın yanında ses kartı veriliyor şimdi takıp deniyorum ama hiç ses gelmiyor bunu nasıl düzeltirim
Bende de var hs50 pro ses kartı yok.

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu ses kartı değil dostum. Bunu kullanmadan kulaklık bölümüne takıp dener misin ?
Öyle kullanıyorum zaten ama soundpad den müzik açıyorum mesela müzik çok bozuk geliyor o yüzden bunu takmayı düşündüm

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Öyle kullanıyorum zaten ama soundpad den müzik açıyorum mesela müzik çok bozuk geliyor o yüzden bunu takmayı düşündüm
Takınca hiç mi ses gelmedi. Benim hs35 te o ayırıcı hemen bozuldu çünkü yere düştü o yüzden soruyorum bir yere çarptıysan falan bozulmuş olabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Takınca hiç mi ses gelmedi. Benim hs35 te o ayırıcı hemen bozuldu çünkü yere düştü o yüzden soruyorum bir yere çarptıysan falan bozulmuş olabilir.
Hs50proda şuan normal çalışıyor ama içinden çıkan ayırıcılar aynı.

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hiç ses gelmedi En fazla 2-3 kere kullandım daha sonrasında kutusundaydı yani bir şey olmadı

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Hiç ses gelmedi En fazla 2-3 kere kullandım daha sonrasında kutusundaydı yani bir şey olmadı
Yani o ayırıcı bozulmuş olabilir dostum bana çok güven vermiyor çünkü. Kulaklığı normal taktığında tam oturmuyor olabilir başka yerde denedin mi ?

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Yani o ayırıcı bozulmuş olabilir dostum bana çok güven vermiyor çünkü. Kulaklığı normal taktığında tam oturmuyor olabilir başka yerde denedin mi ?
Sanırım ayıraç bozuk telefonada taktım ayıraçsız duyuyorum sadece

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Sanırım ayıraç bozuk telefonada taktım ayıraçsız duyuyorum sadece
Dediğim gibi biraz narin corsairin ayırıcıları benim yere düştü bir daha ses yok. Asus tuf h7 var daha kulaklığa takmadan sağa sola vurdum sonra taktım baktım çalışıyor dedim bu iyi. :) HS50 prodakini takarken bile yavaşça takıyorum bozulmasın diye :)

Top Bottom