Neler Yeni

Huawei matepad 11.5 vs İpad 9. nesil

HamsiKraker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,373
İsim
Emre Yılmaz
Youtubedan ders videosu izlemek amacıyla alınacak. Huaweide google desteği çekti ama apk ile kuruluyordur belki youtube. Stabil çalışıyor mu? Bu bütçede hangisi alınmalı? Huaweide klavye kalem vs. de hediye veriyor kendi sitesinden alırsan. İpadda hiçbir şey olmayacak. Oyun değil sadece ders için hangisi alınmalı?

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,176
İsim
uwu
60 hz yeterli geliyorsa iPad alin

HamsiKraker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,373
İsim
Emre Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
60 hz yeterli geliyorsa iPad alin
Huaweide beni cezbeden kalem klavye olması. Kötü yanı ise google desteği olmadığı için youtube şüpheli. Belki hata vs veriyordur kullanan varsa söyleyebilir.

Ipad daha uzun süreli daha stabil çalışacak ve 2.elde daha iyi pazarı olacak gibi geliyor. Ama bi kılıf vs almak istediğimde de pahalı olacak.

60hz yeterli oyun vs oynanmayacak zaten sadece ders çalışmak için kaliteli uzun ömürlü olsun istiyorum

Bor4

80+ Bronze
Huaweide beni cezbeden kalem klavye olması. Kötü yanı ise google desteği olmadığı için youtube şüpheli. Belki hata vs veriyordur kullanan varsa söyleyebilir.

Ipad daha uzun süreli daha stabil çalışacak ve 2.elde daha iyi pazarı olacak gibi geliyor. Ama bi kılıf vs almak istediğimde de pahalı olacak.

60hz yeterli oyun vs oynanmayacak zaten sadece ders çalışmak için kaliteli uzun ömürlü olsun istiyorum
bütçe arttır matepad air al bende var iki cihazdanda iyi google uygulamaları kuruluyor gbox ile sorun etme adobe rush birkaç uygulama ve oyun testi yaptım snapdragon 888 olmasına rağmen ısınmadan akıyor tablet 1.30 saatte sıfırdan yüze doluyor sabah takıyorum akşam bitiyor şarjı film video izlerken çerçevesiz ekranıda çok iyi

HamsiKraker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,373
İsim
Emre Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bütçe arttır matepad air al bende var iki cihazdanda iyi google uygulamaları kuruluyor gbox ile sorun etme adobe rush birkaç uygulama ve oyun testi yaptım snapdragon 888 olmasına rağmen ısınmadan akıyor tablet 1.30 saatte sıfırdan yüze doluyor sabah takıyorum akşam bitiyor larjı film video izlerken çerçevesiz ekranıda çok iyi
Hocam youtubeda vs sorun çıkarmıyor değil mi? Benim için en önemli uygulama şuanda youtube. Kalemi klavyesi nasıl sizce kullandınız mı?

• Beğen
Reaksiyonlar: Bor4

Bor4

80+ Bronze
Hocam youtubeda vs sorun çıkarmıyor değil mi? Benim için en önemli uygulama şuanda youtube. Kalemi klavyesi nasıl sizce kullandınız mı?
ben kalem almadım kullanmam diye attığım link sadece klavye ve deri kılıfla geliyor yt filan çok rahat gmail uygulaması var tarayıcı olarak google ekleniyor ama ben opera tercih ediyorum pcdede opera diye ama iyi cihaz aklında olan uygulama varsa testini yapıp yazabilirim hocam

wruno

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Onur Dogan
hocam hangisini aldın? memnunmusun fikirlerini paylaşır mısın?

Top Bottom