Neler Yeni

🔥İndirim Huawei Watch Fit 3 Naysla 3898₺! (700TL Değerinde Kayış Hediyeli!)

quejy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
halil
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Barış Seyhan
evet ben kayışı hediye kısmıjda gri seçtim kayış sonra gelsin önemli değil keşke sen de öyle yapsaydın
Tamam o zaman senin kargo da 10 hazirandan sonra sonra gelecek benim gibi. Hediye kayış ile saati aynı kargoda yolluyorlarmış. Naylon kayışın teslim tarih 10 haziran olduğundan saat de kordon da geç gelecek yani.
Mesaj otomatik birleştirildi:

On sipariş ya hocam :D. Hb de falanda yazıyor aslında ama gözünüzden kaçmış olabilir.
Açıklama kısmını farketmedim bile. Benim saçma bulduğum konu naylon kayış 10 haziranda kargolanırken diğer kayışlar ve saatler 14 mayıs itibariye kargolanacakmış.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,276
İsim
Oğuz Oğuz
Tamam o zaman senin kargo da 10 hazirandan sonra sonra gelecek benim gibi. Hediye kayış ile saati aynı kargoda yolluyorlarmış. Naylon kayışın teslim tarih 10 haziran olduğundan saat de kordon da geç gelecek yani.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Açıklama kısmını farketmedim bile. Benim saçma bulduğum konu naylon kayış 10 haziranda kargolanırken diğer kayışlar 14 mayıs itibariye kargolanacakmış.
Diğer kayışlar 22 Mayıs diyordu erkene mi çekmişler?

OZAN J

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
OZAN TANKUŞ
Hayatımda daha aptalca bir şey görmedim. Kendi sitelerinde hiçbir yerde böyle bir bilgi yok. Müşteri hizmetlerinin lafına çok güvenemiyorum. Böyle bir özellik varsa niye hiçbir yerde belirtilmiyor ? global site dahil her yere baktım. tanıtımda bile soylemedıler.

1 tnae youtube incelemesinde inceleyen kişi NFC nin avrupada aktif olmadıgını soyluyor. Xiaomi'de de benzer bir durum vardı. Ucuz olanı almakta fayda var. Zaten app yüklenemeyen bir saat. NFC olsa nasıl kullanacaz :D

Alıntıyı görüntüle
Videolarda cihazda NFC özelliğini kullananlar var. Cİhazda bu destek var fakat bizim ülkemizde kullanılmıyor mağlesef. Cüzdanı eşleştiremiyormuşuz. Ve sadece 2 farklı renk seçeneğinde NFC özelliği mevcut. Ayrıca emin olmak amaçlı müşteri hizmetlerine de sordum. Kendisi evet var fakat ülkemizde kullanılmıyor dedi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Barış Seyhan
Diğer kayışlar 22 Mayıs diyordu erkene mi çekmişler?
1715696017903.png

1715696050559.png

Bu şekilde, baya karışık bir durum.

Fodbrok

80+
evet ben kayışı hediye kısmıjda gri seçtim kayış sonra gelsin önemli değil keşke sen de öyle yapsaydın
Ben de böyle düşünerek sipariş vermiştim. MH ayrı ayrı değil tek seferde 10 haziranda kargoya verileceğini, gri kayış stoğunun erken gelmesi durumunda 10 hazirandan erken de kargoya verilebileceğini söyledi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Barış Seyhan
Aynen erkene çekmişler. Diğer kayışlar için 22 Mayıs'ti.
Yani gri naylon kayışlı saat alıp hediye olarak siyah kauçuk kayış siparişi 22 Mayısta kargoya verilecekmiş. Ben siyah saat alıp hediye olarak gri naylon kordon aldığım için 10 haziranda kargoya verilecek. Denklemi çözdüm sonunda. :giggle:

OZAN J

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
OZAN TANKUŞ

Yani gri naylon kayışlı saat alıp hediye olarak siyah kauçuk kayış siparişi 22 Mayısta kargoya verilecekmiş. Ben siyah saat alıp hediye olarak gri naylon kordon aldığım için 10 haziranda kargoya verilecek. Denklemi çözdüm sonunda. :giggle:
Ben sorduğumda 22 mayıs tarihinde kargolancak demişti. Bendeki gri ve naylon kayış olan. Hepsi ayrı ağızdan konuşuyor :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Barış Seyhan
Ben sorduğumda 22 mayıs tarihinde kargolancak demişti. Bendeki gri ve naylon kayış olan. Hepsi ayrı ağızdan konuşuyor :D
Aynen 3 farklı müşteri temsilcisinden 3 farklı cevap almıştım ama son durum bu şekilde galiba.

Emre mete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Emre
Ben de böyle düşünerek sipariş vermiştim. MH ayrı ayrı değil tek seferde 10 haziranda kargoya verileceğini, gri kayış stoğunun erken gelmesi durumunda 10 hazirandan erken de kargoya verilebileceğini söyledi.
yapma be tufaya düştük desene

burakbey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Burak Erdaloğlu
Benim ürün bugun kargolandı arkadaşlar haberiniz olsun

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri