Neler Yeni

🔥İndirim Huawei Watch Fit 3 Naysla 3898₺! (700TL Değerinde Kayış Hediyeli!)

OZAN J

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
OZAN TANKUŞ
Aldım bakalım..

1715332292453.png

6khn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Gökhan
Bende siparişi geçtim bi tık pahalı aldık ama olsun istediğim modeli seçtim

Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
mihi
Kızmızı halka olanlar derken? Mesela beyaz kordonluda kırmızı halka var ama fiyat aynı. Bence pahalı olanlarda NFC var. Hasır ve deri kordonlu olanlarda.
Alıntıyı görüntüle
Evet öyleymiş.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şuan AFIT3PR koduyla 3899 TL ye alabilirsiniz.
Hayatımda daha aptalca bir şey görmedim. Kendi sitelerinde hiçbir yerde böyle bir bilgi yok. Müşteri hizmetlerinin lafına çok güvenemiyorum. Böyle bir özellik varsa niye hiçbir yerde belirtilmiyor ? global site dahil her yere baktım. tanıtımda bile soylemedıler.

1 tnae youtube incelemesinde inceleyen kişi NFC nin avrupada aktif olmadıgını soyluyor. Xiaomi'de de benzer bir durum vardı. Ucuz olanı almakta fayda var. Zaten app yüklenemeyen bir saat. NFC olsa nasıl kullanacaz :D

1715339930991.png

Son düzenleme:

burakbey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Burak Erdaloğlu
Şimdi nfc var mı yok mu kral kafa karıştı

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
536
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
Telefon. Bilgisayar. Monitör. Kulaklık.
Yazı fontları, fotoğraflar, site, saat tasarımı... Bu Apple olmuş :kekw:. Neyse biz Watch 6 Classic'ten devam.

NFC Çin için var galiba biraz karışık bir durum ben de anlamadım. Reddit'te bir kaç tane yorum gördüm NFC için sitesinde bir şey bulamadım.

Sitesinde indirim kodu ile çok daha uyguna geliyordu. Hepsiburada'dan mı aldınız?

Alacak arkadaşlar için "AFIT3EPEY200" kodu ile 200 TL daha düşüyor fiyat.
1715341075018.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
mihi
NFC olsa mesela nasıl kullanmayı planlıyorsunuz ? Saate app yüklenemiyor zaten. Huaweinin de mevcut applerinden herhangi birinde NFC yi verimnli kullanabileceğimiz hangi senaryo var ? Ödeme desen yapamayız. Kart vb şeyleri kullansak uygun app yok. NFC nin tam olarka ne artısı olacak onu merak ediyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Barış Seyhan
Yazı fontları, fotoğraflar, site, saat tasarımı... Bu Apple olmuş :kekw:. Neyse biz Watch 6 Classic'ten devam.

NFC Çin için var galiba biraz karışık bir durum ben de anlamadım. Reddit'te bir kaç tane yorum gördüm NFC için sitesinde bir şey bulamadım.

Sitesinde indirim kodu ile çok daha uyguna geliyordu. Hepsiburada'dan mı aldınız?

Alıntıyı görüntüle
Önceki sayfadaki mesajımı okursan 300 tl ek indirim olduğunu yazmıştım. Epey 200 TL indirim sağlıyor.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,332
İsim
Oğuz Oğuz
NFC olsa mesela nasıl kullanmayı planlıyorsunuz ? Saate app yüklenemiyor zaten. Huaweinin de mevcut applerinden herhangi birinde NFC yi verimnli kullanabileceğimiz hangi senaryo var ? Ödeme desen yapamayız. Kart vb şeyleri kullansak uygun app yok. NFC nin tam olarka ne artısı olacak onu merak ediyorum
Evet app olmadan tr de muhtemelen kullanılmaz. NFC için Apple watch veya Samsung lazım.

OZAN J

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
OZAN TANKUŞ

Alıntıyı görüntüle
Ekstra kordon aldım. o fiyat ekledi :)

Ekni

80+
Evet app olmadan tr de muhtemelen kullanılmaz. NFC için Apple watch veya Samsung lazım.
Cüzdan uygulaması var adı "Cüzdan". Ayrıca videodaki adam siyah modeli kulanıyor ama var
dk 7.09

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,332
İsim
Oğuz Oğuz
Cüzdan uygulaması var adı "Cüzdan". Ayrıca videodaki adam siyah modeli kulanıyor ama var
dk 7.09
Tama cüzdan uygulaması varda bizim bankalar destekliyor mu onu. Kullanan birine sormak lazım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
930,842
Üyeler
145,811
Son üye
cheeren
Top Bottom