Neler Yeni

🔥İndirim Hunt: Showdown Yine İndirimde! Alın Şu Oyunu!

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7

Oyun İncelemesi :

Oyun çok kaliteli. Atmosferine girin anlayacaksınız.

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,944
İsim
Oğuz
Bence de çok kaliteli (!)

resim_2023-07-28_074453400.png

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
Deluxe ile normal arasındaki fark nedir hocam ?

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Deluxe ile normal arasındaki fark nedir hocam ?
Oyunda avcılar var. Bu avcıları oyun parasıyla alıyorsunuz. Oyun mekaniğinde şöyle bir şey var, eğer ölürseniz avcınız komple ölüyor. Yeni avcı için oyun parası harcamak zorundasınız. Deluxe'de normal Stephen, Angel yerine; daha üst düzey ve kaliteli avcılar var.
Yalnız şunu söyleyeyim. Gerçek para vererek aldığınız avcılar ölürse yine sonsuza kadar kaybedersiniz. Yeniden o avcıyı almak için tekrardan gerçek para harcamanız gerekir. Bu mekaniğin amacı şu, oyuncular her oyunu ciddiye alsın, toksiklik yapmasın istiyorlar. Yani Valorant'ta orada burada iki el gireyim de çıkayım demeleri yerine oyuncuların cidden önem verdiği efor sarfettiği oyunlar istiyorlar. Hunt: Showdown yüksek oyuncu sayısı istemiyor. Yüksek nitelikli oyuncu istiyor. Oyunda toksik oyuncu göremezsiniz. En azından ben şimdiye kadar toksik 1 tane bile adam görmedim. Herkes oyununu ciddi oranda önemsiyor.
1690523595324.png

Son düzenleme:

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
Oyunda avcılar var. Bu avcıları oyun parasıyla alıyorsunuz. Oyun mekaniğinde şöyle bir şey var, eğer ölürseniz avcınız komple ölüyor. Yeni avcı için oyun parası harcamak zorundasınız. Deluxe'de normal Stephen, Angel yerine; daha üst düzey ve kaliteli avcılar var.
Yalnız şunu söyleyeyim. Gerçek para vererek aldığınız avcılar ölürse yine sonsuza kadar kaybedersiniz. Yeniden o avcıyı almak için tekrardan gerçek para harcamanız gerekir. Bu mekaniğin amacı şu, oyuncular her oyunu ciddiye alsın, toksiklik yapmasın istiyorlar. Yani Valorant'ta orada burada iki el gireyim de çıkayım demeleri yerine oyuncuların cidden önem verdiği efor sarfettiği oyunlar istiyorlar. Hunt: Showdown yüksek oyuncu sayısı istemiyor. Yüksek nitelikli oyuncu istiyor. Oyunda toksik oyuncu göremezsiniz. En azından ben şimdiye kadar toksik 1 tane bile adam görmedim. Herkes oyununu ciddi oranda önemsiyor.
Anladığım kadarıyla alma diyorsun ?

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyunu değil delux editionu diyorum:)
Ha ok! Hiç almayın demem. Oyunu deneyin. Eğer severseniz zaten siz kendiniz almak isteyeceksiniz. Misal şu DLC avcısına bakar mısınız? Oyun da yeteneklerimi geliştirirsem alırım. 1 kere aldım sandım ki herhalde gerçek para verilen avcılar gitmiyor, meğer gidiyormuş. Oyunun ciddiyeti böyle yani.
Azrail Korkusu:

YusufTheBolt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,095
İsim
Yusuf Eyili

Oyun İncelemesi :

Oyun çok kaliteli. Atmosferine girin anlayacaksınız.
Kendin kazıklanmışsın bizi de sürüklüyorsun bu batağa :D Yemezler :D

Sakin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Tolga
Oyunun dinamiği bu şekildeyse az daha oyuncu gördüler mi karakterlere hastalanma özelliği getirip gripten öldürürler.. Oyun sektörü inanılmaz aç gözlü, halada doymuyor malesef.

Maxima

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Kartal ÖZBÜYÜKKAYALI
Ha ok! Hiç almayın demem. Oyunu deneyin. Eğer severseniz zaten siz kendiniz almak isteyeceksiniz. Misal şu DLC avcısına bakar mısınız? Oyun da yeteneklerimi geliştirirsem alırım. 1 kere aldım sandım ki herhalde gerçek para verilen avcılar gitmiyor, meğer gidiyormuş. Oyunun ciddiyeti böyle yani.
Azrail Korkusu:
Hocam yanlış bilgi veriyorsun. Gerçek para ile aldığın "Efsanevi Avcılar" 1 sefere mahsus gerçek para ile alınabiliyor. O karakter ölürse Avcı Tut-Efsanevi Avcılar sekmesinden 200 Hunt Doları(oyun içi para) ile alabiliyorsun. Sürekli bir ödeme söz konusu değil.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Hocam yanlış bilgi veriyorsun. Gerçek para ile aldığın "Efsanevi Avcılar" 1 sefere mahsus gerçek para ile alınabiliyor. O karakter ölürse Avcı Tut-Efsanevi Avcılar sekmesinden 200 Hunt Doları(oyun içi para) ile alabiliyorsun. Sürekli bir ödeme söz konusu değil.
Hunt: Showdown global official sunucuna sormuştum bana gerçek parayla aldığın avcılar dahil tüm avcıların ölürse sonsuza kadar ölüyor demişlerdi. Hunt Doları dediğin şey oyun içi para değil mi? Bronz olan değil de beyaz olan?

Maxima

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Kartal ÖZBÜYÜKKAYALI
Hunt: Showdown global official sunucuna sormuştum bana gerçek parayla aldığın avcılar dahil tüm avcıların ölürse sonsuza kadar ölüyor demişlerdi. Hunt Doları dediğin şey oyun içi para değil mi? Bronz olan değil de beyaz olan?
Evet beyaz para. Yaklaşık 6-7 Efsanevi Avcı açtım şimdiye kadar. Canım sıkıldıkça dönüyorum hepsini. Sana anlatılan şey şu olabilir: Karakterin ölüyor, evet silahların da gidiyor ve bu avcıyı sonsuza dek kaybediyorsun. Ancak tekrardan aynı efsanevi avcıyı kullanmak yalnızca 200 Hunt Doları.

Top Bottom