Neler Yeni

Huzur içinde yat atam

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Nvidia Mx130

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,781
İsim
Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Futbol
Bu gönderinin altındaki kötü niyetli kişileri kınıyorum ve cumhuriyet çocuğu olmadıklarını vurgulamak istiyorum. Bu bayram sizin için değil türk ve kendini türk hisseden herkes için dir iyi forumlar.
??

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,738
İsim
Oğuz
Knk sakin ol. Atatürk bu hayatta en sevdiğim insanlardan biridir. Hakkında belki 20-30 kitap okudum ama böyle gaza gelmene gerek yok.
Ayrıca şehit kavramı dinsel bir kavramdır. Amacını tamamladıktan sonra ölen her insan kendi için bu hayatta iz bırakmıştır. Cephede veya evde bir farkı yok. Şehit kavramını da kullanmaya gerek yok. Arkasında güzel bir iz bırakıp ölmüştür.

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,142
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
Gülüm sen alkol falan mı aldın

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,281
İsim
Kadir
Atatürk şehid değil gazidir çok önemli savaşlar kazanmıştır, ülkeye padişah olup kendi otoritesi içerisinde bulunan insanlara veya dış ülkelere inanılmaz fayda sağlayabilecekken demokrasi getirerek halkına yapabileceği en büyük iyiliği yapmış dünyanın en büyük komutanı ve cumhurbaşkanıdır çünkü tarihteki en büyük komutanlar kibre yenik düşüp daha fazla fethetmek için odaklanırken Atatürk yurtta sulh cihanda sulh diyerek sadece demokratik yollarla savaşın ardından hakkımız olan Hatay üzerinde durmuştur, topraklarımızı en iyi şekilde kullanmak için çok iyi reformlar yapmıştır. Bu şekilde düşünmen daha mantıklı olur bence.

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,842
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar