Neler Yeni

Yardım HWİD Ban hakkında bilgi sahibi olan yardımcı olabilir mi

The GodFather

80+ Silver
Platofm: Steam
Şimdi ben geçen sene forza Horizon 4 te HWİD Ban yedim. HWİD yediğim PC yi sattım. Yeni kasa alacağım bu kasada Steam hesabıma girdiğimde fh 4 te yediğim HWİD Ban bu kasada da geçerli olur mu? Microsoft Store'dan fh4 ü alsam oynayabilir miyim?

Keytia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Keytia
Eğer internetinizede ip ban atmışlarsa giremezsiniz ama sadece bilgisayar yedi ise girersiniz oyuna ve eski hesabınızı unutun yani hwid ban yendiğimiz hesaptaki fh4 u

The GodFather

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer internetinizede ip ban atmışlarsa giremezsiniz ama sadece bilgisayar yedi ise girersiniz oyuna ve eski hesabınızı unutun yani hwid ban yendiğimiz hesaptaki fh4 u
Yok zaten hesap umrumda bile değil onun yerine Microsoft Store'dan alacam eğer sorun olmayacağını öğrenirsem
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde ben HWİD Ban yediğimde Türk Telekom kullanıyordum, 7 8 ay önce Türknete geçtim. internete de attılar diyelim. Sizce çözülmüş müdür internet banı

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,070
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
Forza horizon da ban yiyecek ne yaptınız cidden merak ettim ?

brutal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
berat
IP adresi zaten bir modem resetinde kendine kalkıyor geri? Eski hesabınızla ilgili hiçbir şeye girmeyin. Hani deneme amaçlı giriş yapayım falan derseniz bu pcde yalan olur.

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,589
İsim
Oğuzhan Şahin
Sıkıntı olmaz oynarsın

The GodFather

80+ Silver
Ferrari Evo x den mi bahsediyorsun ?
Hayır o değil owen edition McLaren mı neydi. Ban yediğimde forumda konusunu açmıştım bakabilirsin

IP adresi zaten bir modem resetinde kendine kalkıyor geri? Eski hesabınızla ilgili hiçbir şeye girmeyin. Hani deneme amaçlı giriş yapayım falan derseniz bu pcde yalan olur.
Steam hesabıma mı girmiyim

brutal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
berat
Hayır o değil owen edition McLaren mı neydi. Ban yediğimde forumda konusunu açmıştım bakabilirsin

Steam hesabıma mı girmiyim
HWID yediğiniz hesap ne hesabı ise ona girmeyin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
997,605
Üyeler
157,968
Son üye
Bumm3r21