Neler Yeni

HY300 - HY320 - HY350 Android Projeksiyon Yardımlaşma Modlama :)

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
452
İsim
Yusuf Kaplan
Üstad henüz bir şey yapmadim acikcasi tabii ki herhangi birsey yaparsam mutlaka bu konu basligi altinda paylasirim...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu konu benimde kafama takildi aslinda basligi acmamin sebebide biraz bu konu oldu.Cihazin herhangibir yerde Android olmayan versiyonuna ben denk gelmedim acaba üretimde yükleme unutulmuş olabilir mi?Bundan dolayida cihaza Android Flashlanabilir mi gibi sorular olustu bende.
Bence kesinlikle üretim hatası gözüküyor. Ürün gelmedi daha ama açma tuşuna basınca dirket android ekranı geliyor diye biliyorum. Bu biraz okullarda vs kullanılanlara dönmüş. Pcye vs bağlayıp kullan kafası diye düşündüm.

tolga_A

80+
O resimdeki fark aynen şu: soldakinde yaklaştırdığında çok küçük bir delik göreceksin,toplu iğne başı kadar.
Ama sağdakinde bu delik yok.Yani her hy300 de aynı özellikler yok.
Diğer bir konuda android flaslamak...Eğer youtube hy300 hard reset yazarsanız pc üzerinden nasıl yapıldığı videolarda anlatılıyor.Hatta yazılımları ve programı indirme linkide veriliyor.
Asıl enteresan olan toplu iğne büyüklüğündeki delik.Hani şu modemleri resetlemek için kullandığımız.İşte o deliklede cihazı (videoları izlerseniz göreceksiniz) resetliyorlar...Sol taraftakinde olan...Merakını böylece gidermiş olayım...Ama tavsiye etmem.Birçoğu sorun yaşamış (hatta türkçeye cevirdiğimde) bazıları açamamış bile...Ama hard reset var.Birde yapanlar yani başaranlar güncelleme alamamışlar...

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Barış Al
Aynı sorun bendede var ürünü bugün teslim aldım (Amazon)

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
452
İsim
Yusuf Kaplan
müşteri hizmetlerine ve satıcıya yaz. sorunluysa iade talebi oluştur. yazılımsız gelmiş urun galiba. belki uzaktan yardımcı olurlar sunu imdir vs diye. olmazsa iptal edersin

Hocam bir videonun altında yorumlarda gördüm aynı sorunu yaşayanları çözüm olarak şöyle yazmışlar "ekranı işaret eden kontrol tuşuna basın,sağ-aşağı-sol"herkes de olmadığını yazmışlar ama düzelenler varmış istersen deneyebilirsiniz size kalmış ama bir sorumluluk kabul etmiyorum denerseniz haber edersiniz hocam ek olarak bu olmazsa kumandayı cihaza tutup "yukarı,sağ,aşağı,sol"yapın ana ekran geliyor yazmışlar

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Barış Al
Hocam bir videonun altında yorumlarda gördüm aynı sorunu yaşayanları çözüm olarak şöyle yazmışlar "ekranı işaret eden kontrol tuşuna basın,sağ-aşağı-sol"herkes de olmadığını yazmışlar ama düzelenler varmış istersen deneyebilirsiniz size kalmış ama bir sorumluluk kabul etmiyorum denerseniz haber edersiniz hocam ek olarak bu olmazsa kumandayı cihaza tutup "yukarı,sağ,aşağı,sol"yapın ana ekran geliyor yazmışlar
Hocam çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgi ise yaradı mutlu oldum sağolun

tolga_A

80+
Gerçekten çok değerli bir bilgi.Hayat kurtarıcı olmuş.Diğer konuda hy300 de bir arkadaşta aynı sorunu yaşıyor.Umarım bu çözümü okur ve cihazı kullanır.Bilgi için teşekkürler gerçekten...

Hocam çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgi ise yaradı mutlu oldum sağolun
Gerçekten çok değerli bir bilgi.Hayat kurtarıcı olmuş.Diğer konuda hy300 de bir arkadaşta aynı sorunu yaşıyor.Umarım bu çözümü okur ve cihazı kullanır.Bilgi için teşekkürler gerçekten...
Hocam işe yaradıysa ne mutlu bana.iyi günlerde kullanmanız dileğiyle.umarım diğer arkadaşta görür konuyu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
953,429
Üyeler
150,284
Son üye
Engiinck
Top Bottom