Neler Yeni

HY300 - HY320 - HY350 Android Projeksiyon Yardımlaşma Modlama :)

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,200
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
477
İsim
Yusuf Kaplan

Ekler

• IMG_20240213_155446.jpg
    IMG_20240213_155446.jpg
    214.3 KB · Hit: 78
  • Screenshot_2024-02-13-15-56-18-650_com.android.chrome-edit.jpg
    Screenshot_2024-02-13-15-56-18-650_com.android.chrome-edit.jpg
    365.6 KB · Hit: 79

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,200
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Amazonda böyle gösteriyor. Kargo firmasının sitesinde de tamamlandı olarak gözüküyor. Bazen amazona geç giriliyor
Kargo şirketi farklı bendekiyle galiba kıyaslayamadım o yüzden :D

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,200
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz

tolga_A

80+
hocam benim bu gün 27 gün bitti.Yanwenin sitesinden ,17tarckten ,aftership ten takip numarasıyla aynı şeyleri takip edebilirsin.Ben hepsindende takip ettim.İllaki yanwen olmasına gerek yok.Bu gün satıcıya gardaşım mal 6 gündür gümrükt hele bi bak.unuttular diye yazınca adam okudumu ne olduysa 1 saat sonra yani aslında 6 gün sonra gümrükten çıkıp başka bir tesise hareket etmiş.Bu aralar parçalanmadıysa bu zamana kadar yarın veya sonraki gün elimde olur.Bu konuyla amazonda ilgilenen bir yetkilide var.Yarın gelmezse devreye girecek...Yani işin aslı sabır.Ama asıl ilginci bu son gelenlerin neredeyse bir çoğu no signal yazısıyla karşılaşmış.Parçalanmış gelmezse tahminim no signal le gelecek gibi.Sabrımın en üst seviyesini aştım o yüzden relax olmakta fayda var.Beklemekten başkada yapacak bir şey yok.Dile kolay 1 ay::)

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,200
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
hocam benim bu gün 27 gün bitti.Yanwenin sitesinden ,17tarckten ,aftership ten takip numarasıyla aynı şeyleri takip edebilirsin.Ben hepsindende takip ettim.İllaki yanwen olmasına gerek yok.Bu gün satıcıya gardaşım mal 6 gündür gümrükt hele bi bak.unuttular diye yazınca adam okudumu ne olduysa 1 saat sonra yani aslında 6 gün sonra gümrükten çıkıp başka bir tesise hareket etmiş.Bu aralar parçalanmadıysa bu zamana kadar yarın veya sonraki gün elimde olur.Bu konuyla amazonda ilgilenen bir yetkilide var.Yarın gelmezse devreye girecek...Yani işin aslı sabır.Ama asıl ilginci bu son gelenlerin neredeyse bir çoğu no signal yazısıyla karşılaşmış.Parçalanmış gelmezse tahminim no signal le gelecek gibi.Sabrımın en üst seviyesini aştım o yüzden relax olmakta fayda var.Beklemekten başkada yapacak bir şey yok.Dile kolay 1 ay::)
Biliyorum zaten onu, bekleyecez artık.

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
477
İsim
Yusuf Kaplan
Gümrük olayı mesajla değil gibi. Benim de çıktı galiba beraber topluca bugün çıktı ürünler gümrükten. Günü vardır onun büyük ihtimalle diye düşünüyorum. Satıcı gümrüğe karışamaz bence. Oradaki memurlarin keyfine artık
Mesaj otomatik birleştirildi:

No signal içinde yukarıda çözüm var. Biri yapmış oldu yazdı. Denenir. Yazılım yükleriz olmazsa.

tolga_A

80+
Biliyorum zaten onu, bekleyecez artık.
Ben yanlış anlaşmışım...
program ve yazılım bende var.sorun değil .Gerekirse hiç uğraşmam hatalı ürün diye bir kısmını geri ödeme isterim nitekim alanlar oldu karta.Onun üzerine ekler tanınmış bir elektronik satıcısından bu ara en iyi tv stick oldukça indirimde (webe özelde indirim yapmışlar yetkiliye baktırdım 15 ine kadar) alırım.şu anki projeksiyon fiyatına hem projeksiyon hemde iyi bir tv stick sahibi olurum.Bunu planlıyorum zaten.Çareler tükenmez.Ama neden olsun ki?Biz normal mala para verdik.Anormal olması can sıkıcı.Yoksa careler illaki bulunur.

Son düzenleme:

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
477
İsim
Yusuf Kaplan
Ben öyle düşünüyorum.Tahminim tesis dediği kargonun dağıtım merkezine gidiyor.
Aras sıkıntılı geç giriliyor. Kargo vssabah verilmiş mesaj gondermemisler sisteme hatalı numara girmişler şimdi mesaj geldi. Geç bilgi veriyo.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,187
Üyeler
156,302
Son üye
tnhnkyl1
Top Bottom