Neler Yeni

🔥İndirim HY300 projektör yine indirimde yeni kullanıcıya dolar ile 1218 tl

A_TURAN_A

80+ Bronze
hocam görüntünün netleşmesi uzun sürüyor her bölüm 5-10 dk beklemek saçma geliyor bana apk indirirseniz açılırken en yüksek görüntüde açıyor
Ben açınca hemen ileri sarıp başa getiriyorum düzeliyordu, ama artık inat box yükledim oradan izliyorum direkt tüm platformları

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Kaan
Siparişim bugün teslim edildi sorunsuz teslim edildi üründe çok güzelmiş çalıştırdığınızda developer mod kapalı device info ya girip 4-5 defa ok tuşuna basarsanız aktif edebiliyorsunuz parlaklığını falan çok arttırabiliyorsunuz netflix 480 p çalışıyor apk mirror üzerinden son sürümü indirdim çok iyi çalışıyor bilginize
Benim cihazımda dün geldi hocam genel olarak memnun kaldım fp olarak bakınca ama parlaklık ve netlik biraz tatmin etmedi device info ve dediğiniz miror uygulamasını açıklarmısınız ne işe yarar nedir ?

TrollSlayer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
440
İsim
Arif Çelebi
Benim cihazımda dün geldi hocam genel olarak memnun kaldım fp olarak bakınca ama parlaklık ve netlik biraz tatmin etmedi device info ve dediğiniz miror uygulamasını açıklarmısınız ne işe yarar nedir ?
Hocam ayarlardan about device girin sonra 1-2 sn aralıklarla ok tuşuna arka arkaya basın developer mod active tarzında bildirim çıkıyor önceki sayfaya gelin other setting de 2 tane daha menunun geldiğini göreceksiniz advance setting girin arkasından device performance girin sonra display ve sound girin picture quality kısmında bütün görüntü ayarlarını yapabiliyorsunuz

Son düzenleme:

Yukosss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yüksel
Bana da bu gün geldi sağlam geldi hiç bir sıkıntısı yok bu fiyata müthiş gerçekten, ses gayet yeterli isterseniz bluetooh bir ses cihazı bağlayabilirsiniz. Ekstra olarak bana tavsiyeniz var mıdır? inat tv falan diyen olmuştu neler indirmeliyim sizce cihaza? v.b tavsiyeleriniz var mıdır.

Bana da dün geldi, 2 tane almıştım ikisi de sorunsuz geldi. Birini al sat için aldım diğerini kullanacağım. Güzel ürün

Yukosss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yüksel
Arkadaşlar boş verin 480p Netflix'i, HDO Box, Film Plus, CloudStream kurun. Amazon, Netflix, Apple TV, HBO, sinemalar vs. aklınıza ne geliyorsa izlersiniz.
Hocam biraz bilgi verir misin? İnat Tv indirelim mi başka ne tavsiye edersin?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Tunahan Gezer
Siparişim bugün teslim edildi sorunsuz teslim edildi üründe çok güzelmiş çalıştırdığınızda developer mod kapalı device info ya girip 4-5 defa ok tuşuna basarsanız aktif edebiliyorsunuz parlaklığını falan çok arttırabiliyorsunuz netflix 480 p çalışıyor apk mirror üzerinden son sürümü indirdim çok iyi çalışıyor bilginize
Başka ne uygulama kurdun knk veya önerebileceğin uygulamalar var mı benim ki de yeni gümrükten çıkmış.

TrollSlayer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
440
İsim
Arif Çelebi
Başka ne uygulama kurdun knk veya önerebileceğin uygulamalar var mı benim ki de yeni gümrükten çıkmış.
Çok kurcalamadım knk daha önce p30 almıştım ondaki uygulamaları kuracağım iptv gba emulator netflix blue tv falan chrome falanda güncellenmiyor apk sını indirmeniz lazım ben apk mirror üzerinden indiriyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Babayaro
Bana da bu gün geldi sağlam geldi hiç bir sıkıntısı yok bu fiyata müthiş gerçekten, ses gayet yeterli isterseniz bluetooh bir ses cihazı bağlayabilirsiniz. Ekstra olarak bana tavsiyeniz var mıdır? inat tv falan diyen olmuştu neler indirmeliyim sizce cihaza? v.b tavsiyeleriniz var mıdır.

Sıcaklık durumu nedir kardeşim, 2 saat önce teslim aldım ve çok sıcak çalıştığını düşünüyorum.

Senin izlenimin nedir ?

Yukosss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yüksel
Sıcaklık durumu nedir kardeşim, 2 saat önce teslim aldım ve çok sıcak çalıştığını düşünüyorum.

Senin izlenimin nedir ?
Valla hocam bana da öğlen geldi bi açtım öyle kurcaladım kapattım akşam iş çıkışı bi oturup güzelce kuralıcam ama ilk 10 dakika izlenimim hafif fan sesi var ama rahatsız etmiyor zaten. Sıcaklık bakımından da evet sıcak çalışıyor bunun için bir şey yapamayız hele ki sıcak bölgelerde oturuyorsak ben izmirdeyim şahsen hava sıcak cihaz da otomatikmen ısınıyor fazlaca bir problem yaratcağını sanmıyorum, deneyimleyip görücez bakalım. Bu arada inat box indiren var mı? nereden indirebiliriz kurulumu nasıl yapıcaz cihaza.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Babayaro
Valla hocam bana da öğlen geldi bi açtım öyle kurcaladım kapattım akşam iş çıkışı bi oturup güzelce kuralıcam ama ilk 10 dakika izlenimim hafif fan sesi var ama rahatsız etmiyor zaten. Sıcaklık bakımından da evet sıcak çalışıyor bunun için bir şey yapamayız hele ki sıcak bölgelerde oturuyorsak ben izmirdeyim şahsen hava sıcak cihaz da otomatikmen ısınıyor fazlaca bir problem yaratcağını sanmıyorum, deneyimleyip görücez bakalım. Bu arada inat box indiren var mı? nereden indirebiliriz kurulumu nasıl yapıcaz cihaza.

Google chorum üzerinden, telefona indirir gibi indirebilirsin.
Rec TV var, oda iş görür.
Film, dizi ve canlı kanallar vardı en son.

Link atmak yasak değilse, atabilirim.

Yukosss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yüksel
Google chorum üzerinden, telefona indirir gibi indirebilirsin.
Rec TV var, oda iş görür.
Film, dizi ve canlı kanallar vardı en son.

Link atmak yasak değilse, atabilirim.
Özelden hepsini iletebilir misin hocam bazı arkadaşlar inat box için apk indir usbye at öyle yükle falan dedilerde.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
947,579
Üyeler
149,239
Son üye
Aliozrr
Top Bottom