Neler Yeni

HyperX Cloud 2 almak mantıklı mı ?

Sobaru33

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Burak Kaan
Bütçe
1300
Merhaba arkadaşlar, yeni bir kulaklık almak istiyorum, fakat ne alacağım hakkında doğru düzgün bir karar veremedim. Kafamda Cloud 2 almak var ama bazlı yerler çok eski artık alınmaz tarzında şeyler yazmış bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi ? Daha iyi f/p bir kulaklık varsa oneri alabilirim teşekkürler.

Bütçe max 1300

egebaranakk0

80+ Silver
Merhaba arkadaşlar, yeni bir kulaklık almak istiyorum, fakat ne alacağım hakkında doğru düzgün bir karar veremedim. Kafamda Cloud 2 almak var ama bazlı yerler çok eski artık alınmaz tarzında şeyler yazmış bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi ? Daha iyi f/p bir kulaklık varsa oneri alabilirim teşekkürler.

Bütçe max 1300
G435 daha iyi gibi ama cloud da kafi

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
G435 daha iyi gibi ama cloud da kafi
kim söyledi onu? ikisi kıyaslanamaz bile g435 genel kullanım için uygun cloud 2 ezer
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bütçe max 1300
eski diyenler saçmalıyorlar ses sistemlerinin eskisi yenisi olmaz ellerinden gelse sennheiser, beyerdynamic gibi markaların kulaklıklarınıda çöp diye yuttururlar eski olduğu için.
cloud 2 eski bile olsa çok kaliteli sürücüler kullanıyor hala taş gibi kulaklık tek sorunu ses kartı dandik olduğu için dip sis yapma ihtimali güncel kulaklıklardan daha fazla dip ses yaparsa değişim iste bu bütçede alabilceğin en iyi 2 kulaklık
1- cloud 2
2- rampage fury x

Sobaru33

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Burak Kaan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kim söyledi onu? ikisi kıyaslanamaz bile g435 genel kullanım için uygun cloud 2 ezer

eski diyenler saçmalıyorlar ses sistemlerinin eskisi yenisi olmaz ellerinden gelse sennheiser, beyerdynamic gibi markaların kulaklıklarınıda çöp diye yuttururlar eski olduğu için.
cloud 2 eski bile olsa çok kaliteli sürücüler kullanıyor hala taş gibi kulaklık tek sorunu ses kartı dandik olduğu için dip sis yapma ihtimali güncel kulaklıklardan daha fazla dip ses yaparsa değişim iste bu bütçede alabilceğin en iyi 2 kulaklık
1- cloud 2
2- rampage drop plus
bu bütçeye en iyi alabileceğim cloud 2 diyorsun yani.

egebaranakk0

80+ Silver

eski diyenler saçmalıyorlar ses sistemlerinin eskisi yenisi olmaz ellerinden gelse sennheiser, beyerdynamic gibi markaların kulaklıklarınada çöp diye yuttururlar eski olduğu için.
1- cloud 2
2- rampage drop plus
Tasarim ve yazilimsal anlamda demiştim zaten bu serinin orta seviye kulakliği

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
bu bütçeye en iyi alabileceğim cloud 2 diyorsun yani.
tabii ki cloud 2

Tasarim ve yazilimsal anlamda demiştim zaten bu serinin orta seviye kulakliği
cloud 2'nin tasarımında ne var g435'den daha rahat kulaklık. ağırlık mevsuzuna takıldıysan şöyle söyleyim hafif kulaklık yapmayı hyperx'te çok iyi bilir ama cloud 2 metal ve plastik karışık yapılmış malzeme kalitesi iyi olduğu için tasarımı ve ağırlığı biraz vasat
yazılım konusunda haklısın

Farukteke55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
322
İsim
Faruk
razerer blackshark ile cloud2 arasında kalmıstım bende. Blackshark kullanıyorum memnunum

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül

Sobaru33

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Burak Kaan
indirim bekliyim mi sizce yoksa direkt almalı mıyım cloud2 yi ? Şuan güncel fiyatı 1148tl.

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
indirim bekliyim mi sizce yoksa direkt almalı mıyım cloud2 yi ? Şuan güncel fiyatı 1148tl.
kanka zaten şuan indirimde al direk indirim bitmeden çok üzülürsün yoksa

Top Bottom