Neler Yeni

HyperX Cloud 2 neden bu kadar kötü ?

Şahin123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Şahin Meyveci
Bu kulaklığı neredeyse bütün yayıncılar övdü. Hayalimdi bu kulaklığı almak. En sonunda aldım ama beklediğim gibi çıkmadı.

Artıları
Sadece ses seviyesi çok yüksek.

Eksileri
Baş ağrıtıyor. Hiç rahat değil .( zaten küçük kulaklık)
Ses kalitesi çok kötü bütün sesler ince gibi geliyor. 7.1 i aktif edince sesde belli değişiklikler oluyor fakat daha kötü oluyor.

Bu kulaklığı neden bu kadar övdüler ?
Ek olarak ayar vs. Yapmammı gerekiyor?
Birde iade şansım var mı ? 1 gün kullandım. N11 den aldım. 2350 tl ye.

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
542
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
Telefon. Bilgisayar. Monitör. Kulaklık.
Bu kulaklığı neredeyse bütün yayıncılar övdü. Hayalimdi bu kulaklığı almak. En sonunda aldım ama beklediğim gibi çıkmadı.

Artıları

Eksileri
Ses kalitesi çok kötü bütün sesler ince gibi geliyor. 7.1 i aktif edince sesde belli değişiklikler oluyor fakat daha kötü oluyor.

Birde iade şansım var mı ? 1 gün kullandım. N11 den aldım. 2350 TL ye.
Aynı kulaklığı ben de kullanıyorum abim aldığı için istediğim modeli alamadım verdiğim paraya üzülüyorum hala. Kendi ses kartı ile kullanma rezalet bir ses kartı var. Ben Jack girişi ile kullanıyorum anakartın ses kartı daha iyi olduğu için o iğrenç tiz kulak tırmalayan ses ortadan kalktı. Jack girişi kullandığım için Realtek Audio kullanabiliyorum Ekolayzer ayarı yapabiliyorum. Mikrofon kalitesi USB'ye göre arşa çıktı oldukça temiz bir ses veriyor. Sana tavsiyem bir jack girişi ile dene beğenmezsen iade edebiliyorsan iade et geç. USB ile kullanılacak bir kulaklık değil. Fifine H6 alacaktım alamadım çok içimde kaldı o kulaklık.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu kablo ile birlikte kullanıyorum ben şu an. Kasanın ön Jack paneline takılı hem mikrofon hem kulaklık çalışıyor. Eğer kasanda ki giriş çift hat desteklemiyorsa bir adet Y dönüştürücü alıp bir tane de bundan alıp o şekil kullanabilirsin. Anakartının modeli ne?

Son düzenleme:

Şahin123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Şahin Meyveci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynı kulaklığı ben de kullanıyorum abim aldığı için istediğim modeli alamadım verdiğim paraya üzülüyorum hala. Kendi ses kartı ile kullanma rezalet bir ses kartı var. Ben Jack girişi ile kullanıyorum anakartın ses kartı daha iyi olduğu için o iğrenç tiz kulak tırmalayan ses ortadan kalktı. Jack girişi kullandığım için Realtek Audio kullanabiliyorum Ekolayzer ayarı yapabiliyorum. Mikrofon kalitesi USB'ye göre arşa çıktı oldukça temiz bir ses veriyor. Sana tavsiyem bir jack girişi ile dene beğenmezsen iade edebiliyorsan iade et geç. USB ile kullanılacak bir kulaklık değil. Fifine H6 alacaktım alamadım çok içimde kaldı o kulaklık.

Bu kablo ile birlikte kullanıyorum ben şu an. Kasanın ön Jack paneline takılı hem mikrofon hem kulaklık çalışıyor. Eğer kasanda ki giriş çift hat desteklemiyorsa bir adet Y dönüştürücü alıp bir tane de bundan alıp o şekil kullanabilirsin. Anakartının modeli ne?
Bu anakartı kullanıyorum.

Ekler

• Screenshot_20240528_183201_Keepsafe.jpg
    Screenshot_20240528_183201_Keepsafe.jpg
    997.7 KB · Hit: 39

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,073
İsim
Kerem Çavuş
deri pad çok rahatsız ediyor , kumaş padin kalitesi güzel onla birlikte kullanıyorum , o da tabi dışardan ses alıyor çok sağlıklı olmuyor , mikrofonu çok kötü her sesi karşıya veriyor , bu kulaklığın olayı sadece fps oyunu oynayan biriysen alırsın ses kasmada üstüne yok kalan her özelliği kötü malesef

Şahin123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Şahin Meyveci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
deri pad çok rahatsız ediyor , kumaş padin kalitesi güzel onla birlikte kullanıyorum , o da tabi dışardan ses alıyor çok sağlıklı olmuyor , mikrofonu çok kötü her sesi karşıya veriyor , bu kulaklığın olayı sadece fps oyunu oynayan biriysen alırsın ses kasmada üstüne yok kalan her özelliği kötü malesef
Ses kasmada üstüne yok derken. Yanlış mı anladım? Ses kasmak için iyi mi bu kulaklık.

oEnesQlf

80+ Silver
Tek iyi yanı fps oyunlarında iyi ses kasılması hem kafayı o kadarda ağrıtmıyor keşke almadan önce sorsaydın

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
552
İsim
Barış Okçu

Artıları

Eksileri

Birde iade şansım var mı ? 1 gün kullandım. N11 den aldım. 2350 TL ye.
Kingston üretimi ses kartı ve kulaklık kalitesi harikaydı. Hp üretim olanı rezalet ses kalitesi mikrofon felan berbat. İkisini de deneyimledim.

Şahin123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Şahin Meyveci
evet bunun gibi ses kasabileceğin kulaklık sayısı çok azdır
7.1 aktifken mi iyi ses kasılır. Kapalıyken mi ?

Tek iyi yanı fps oyunlarında iyi ses kasılması hem kafayı o kadarda ağrıtmıyor keşke almadan önce sorsaydın

Kingston üretimi ses kartı ve kulaklık kalitesi harikaydı. Hp üretim olanı rezalet ses kalitesi mikrofon felan berbat. İkisini de deneyimledim.
Benim ki hp mi kingston mu nereden öğrenebilirim ?

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,073
İsim
Kerem Çavuş

7.1 kapalı olması lazım

sağ kulaklığın menteşe tarafında hp inc yazmıyosa kingstondur ama yeni aldıysan hpdir direkt

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
552
İsim
Barış Okçu

kulaklığın üzerinde iç kısmında yazar hp yada kingston diye. Ama malzeme kalitesi dandik çin plastiği gibiyse hp dir kadifemsi ise kingston ayrıca ses kartının altında da yazar

olion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Metin Şeker
H

Hocam ben laptopta kullanıyorumda ses kartı sanırım bozuk ses kartı olmadıgı zamanda mikrofon calısmıyor bunu nasıl halledebilirim sizce bir yolu var mıdır

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,273
Üyeler
149,698
Son üye
Onur_05
Top Bottom