Neler Yeni

HyperX Cloud 2 neden bu kadar kötü ?

Pişmaniye

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,838
İsim
Can BOZKURT
Bu kulaklığı neredeyse bütün yayıncılar övdü. Hayalimdi bu kulaklığı almak. En sonunda aldım ama beklediğim gibi çıkmadı.

Artıları
Sadece ses seviyesi çok yüksek.

Eksileri
Baş ağrıtıyor. Hiç rahat değil .( zaten küçük kulaklık)
Ses kalitesi çok kötü bütün sesler ince gibi geliyor. 7.1 i aktif edince sesde belli değişiklikler oluyor fakat daha kötü oluyor.

Bu kulaklığı neden bu kadar övdüler ?
Ek olarak ayar vs. Yapmammı gerekiyor?
Birde iade şansım var mı ? 1 gün kullandım. N11 den aldım. 2350 TL ye.
Evet bende Cloud Core aldım büyük incelemeler sonucu ama kafama küçük geldi ve soldaki plastikden çatladı, bir kaç ay içinde Nova 4 Wireless ile değiştireceğim.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,859
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Ses kasmada üstüne yok derken. Yanlış mı anladım? Ses kasmak için iyi mi bu kulaklık.
Fps oyunlarında manyak ses kastırır ama onun harici atarım çöpe o kadar diyorum. Benim 100 tllik bozulan kulaklığım ondan iyi performans verir
Mesaj otomatik birleştirildi:

H

Hocam ben laptopta kullanıyorumda ses kartı sanırım bozuk ses kartı olmadıgı zamanda mikrofon calısmıyor bunu nasıl halledebilirim sizce bir yolu var mıdır
laptopta çift girişli jack varsa eğer mikrofon çalışmaz çoklayıcı almalısınız eğer tek giriş varsa garip çünkü tak çalıştır olmalı öyle bir durumda

olion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Metin Şeker
Fps oyunlarında manyak ses kastırır ama onun harici atarım çöpe o kadar diyorum. Benim 100 tllik bozulan kulaklığım ondan iyi performans verir

laptopta çift girişli jack varsa eğer mikrofon çalışmaz çoklayıcı almalısınız eğer tek giriş varsa garip çünkü tak çalıştır olmalı öyle bir durumda
Tek jack var hocam hem dc de hem ses aygıtlarında gözükmüyor ama ses kartını takınca gözüküyor lakin mikrofon calısmıyor sadece ses geliyor

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,859
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Tek jack var hocam hem dc de hem ses aygıtlarında gözükmüyor ama ses kartını takınca gözüküyor lakin mikrofon calısmıyor sadece ses geliyor
bilmiyorum maalesef çözümünü

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
554
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
Telefon. Bilgisayar. Monitör. Kulaklık.
H

Hocam ben laptopta kullanıyorumda ses kartı sanırım bozuk ses kartı olmadıgı zamanda mikrofon calısmıyor bunu nasıl halledebilirim sizce bir yolu var mıdır
Bunun için USB çıkışlı ses kartları mevcut. 300 700 TL arası değişiyor. Direkt USB Ses kartı alabilirsin. UGREEN'nin vardı farklı markalarında var.

Bu anakartı kullanıyorum.
Anakartta bulunan ses kartı giriş seviyesi ama üzmez. Kulaklığı Jack girişi ile bir deneyin yine de.

Şahin123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Şahin Meyveci
Bunun için USB çıkışlı ses kartları mevcut. 300 700 TL arası değişiyor. Direkt USB Ses kartı alabilirsin. UGREEN'nin vardı farklı markalarında var.

Anakartta bulunan ses kartı giriş seviyesi ama üzmez. Kulaklığı Jack girişi ile bir deneyin yine de.
Jack girişi kullanımında kablo uzunluğu çok kısa önerebileceğiniz uzatma jack girişi var mı ?

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
554
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
Telefon. Bilgisayar. Monitör. Kulaklık.

BALLarDOES

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
185
İsim
Ali bey
Dunde benim elime ulasti bu kulakliktan gelen sesler bile esit degil, sol taraf daha kisik ses veriyor. Ses boyle kiytirik bir 50 liralik hoparlor gibi.. zaten muzik felan dinlenmez ama daha once kullandigim rampage drop plustan sonra cok pisman etti. Kafa kismi rahat degil, kulaklik pedleri kalitesiz, ses kasma işinide bu kalitesizlikle hic beceremiyor, sesler birbirine karışıyor, cs go da adamin nerden geldigi bile anlasilmiyor

Şahin123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Şahin Meyveci
Dunde benim elime ulasti bu kulakliktan gelen sesler bile esit degil, sol taraf daha kisik ses veriyor. Ses boyle kiytirik bir 50 liralik hoparlor gibi.. zaten muzik felan dinlenmez ama daha once kullandigim rampage drop plustan sonra cok pisman etti. Kafa kismi rahat degil, kulaklik pedleri kalitesiz, ses kasma işinide bu kalitesizlikle hic beceremiyor, sesler birbirine karışıyor, cs go da adamin nerden geldigi bile anlasilmiyor
Sol taraf bendede kısıktı sonra kendiliğinden düzeldi . Çıkarıp baştan tak belki düzelir. Öok saçma bi kulaklık.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
969,869
Üyeler
153,308
Son üye
noziyes
Top Bottom