Neler Yeni

Yardım Hyperx Cloud 3 Wireless için ses ayarları

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Rows official
Merhaba hyperx cloud 3 wireless aldım ve kullanmaya başlayacağım fakat bazı yerlerde, 'guncelleme yaptım daha az ses geliyor' , 'uygulamayla sesini yükselttim' , 'az ses geliyor' , 'robotik ses olusuyor' vb. Gibi yazılar okudum. Ve bunun için endişeliyim bu kulaklığı kullananlar ne yapmalıyım ?

Kosi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Enes Koskos
kullanıyorum şu an eger yazdıklarından herhangi birisini yaşarsan garantiye yolla direkt cünkü normal degil hiç biri

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Rows official
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kullanıyorum şu an eger yazdıklarından herhangi birisini yaşarsan garantiye yolla direkt cünkü normal degil hiç biri
Tmmdir hocam kullanirken ayar ne yapayım en verimli kullanmak için.

Kosi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Enes Koskos
Tmmdir hocam kullanirken ayar ne yapayım en verimli kullanmak için.
kankam ben bir ayar yapmadım direkt actım kulaklıgı taktım ve oynamaya basladım cs oynuyorm ve hiç bir ayar yapmamama ragmen eski kulaklıgımdan coık daha iyi ses veriyor ve uzaktaki sesleri daha iyi duyuyorum (eski kulaklıgım logitech g pro x kabloluydu)

quistin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
552
İsim
Fırat divitci
Ses seviyesi biraz düşecek ama ses kalitesi ciddi oranda artıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

32Hz at 0dB, 64Hz at -1.5dB, 125Hz at -1.5dB, 250Hz at -3.5dB, 500Hz at -4.5dB, 1KHz at -5.8dB, 2Khz at -2.5dB, 4Khz at -2.5dB, 8KHz at -4db and finally 16KHz at -2.5dB. If you have the wired version, try the values at the bottom TL;DR

Böyle görünecek
1720424267595.png

Ses seviyesiyle alakalı bir problem yaşamazsın ama şu ayarları girmezsen sesi gerçekten kötü.

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Rows official
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ses seviyesi biraz düşecek ama ses kalitesi ciddi oranda artıyor.

32Hz at 0dB, 64Hz at -1.5dB, 125Hz at -1.5dB, 250Hz at -3.5dB, 500Hz at -4.5dB, 1KHz at -5.8dB, 2Khz at -2.5dB, 4Khz at -2.5dB, 8KHz at -4db and finally 16KHz at -2.5dB. If you have the wired version, try the values at the bottom TL;DR

Böyle görünecek Alıntıyı görüntüle

Ses seviyesiyle alakalı bir problem yaşamazsın ama şu ayarları girmezsen sesi gerçekten kötü.
Hocam peki sesi ne kadar düşer az mı ? Ve ben bu verdiğiniz ayarı beğenmezsen eski ayara döndürebilir miyim 1 tuşla

quistin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
552
İsim
Fırat divitci

xTURANN

80+ Silver
Böyle ayar yapmana gerek yok. Tak kulaklığı, kullan.
Ben Kablolusunu kullanıyorum, 7.1 aradım ilk aldığımda. Meğer yokmuş. Ne kulaklıkta yazıyor ne programında öyle bir ayar var.
Sonra internette araştırdım, programı neredeyse kimse kullanmıyor. Gereksiz. Hiç özellik yok denebilir. İndirmiştim, sildim ve öyle kullanıyorum.

Windows sesi %70, Kulaklığın Sesi ( arka tekerlekten ) %100'de. Her şeyi çok net duyuyorum.

olion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Metin Şeker
Bende wireless modelini aldım sadece güncellemesini yaptım oyun icin denemedim ama videolara bakarak seçtim video film müzik icin jblin ucuz kulaklıgını alıp kullanadabilirsin ben öyle yapıyorum hem gereksiz terleme falan olmaz

Top Bottom