Neler Yeni

HyperX Cloud II Gaming Kulaklık Gun Metal 1829 TL

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038
Harika fiyat

Kıvanç🖱️

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,656
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler
Kaçıranın üzüleceği bir fiyat. Al sat a bile gider o derece

Kıvanç🖱️

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,656
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
370TL fark var Medimarkt ile arasında 100 150tl için al satla mı uğraşılır
Fiyatın iyi olduğunu belirtmek için söyledim dostum. 100-200 ₺ için de ihtiyacı olan forumdaşımız olabilir. Fiyat gayet iyi (y)

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
ferhat akdag
Fiyatın iyi olduğunu belirtmek için söyledim dostum. 100-200 ₺ için de ihtiyacı olan forumdaşımız olabilir. Fiyat gayet iyi (y)
valla direk aldım fıyat da uygun normalde kablosuz dusunuyordum razer barracuda pro ve nova 7 gıbı kararsızlıgım vardı en azından alana kadar kullanmıs olurum teşekkür ederim bu arada nova 7 ve barracuda pro ıcın dusuncelerı olan varmıdır dostlar ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,305
İsim
Burak Karadağ
Arkadaşlar şuan bende Razer Blackshark V2 X var. Zaten kulaklığı 4 ay sonra değiştirecektim. Eğer fiyat iyi diyorsanız alayım mı? Yoksa yılbaşı zamanın da Wireless Void Elite veya HyperX Cloud II mi alsam daha mantıklı olur?

Kıvanç🖱️

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,656
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Arkadaşlar şuan bende Razer Blackshark V2 X var. Zaten kulaklığı 4 ay sonra değiştirecektim. Eğer fiyat iyi diyorsanız alayım mı? Yoksa yılbaşı zamanın da Wireless Void Elite veya HyperX Cloud II mi alsam daha mantıklı olur?
Padişahım direkt çek bence kablolu ile bir problemin yoksa. Bir daha bulamayabilirsin. Bende Void Elite Wireless var şuanda, Cloud II de void öncesi kullandım, ses kalitesi anlamında çok tatmin eder FPS oyunları için söylüyorum.

Nazenara

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
204
İsim
Mert ÖZ
İlgilendiği Kategoriler
Yakuza CZN Burak
Steam
https://steamcommunity.com/id/nazenara
Discord
nazenarakasuga
Hocam şuan piyasanın ne olacağı belli değil. Ne alacak isen şuan alman bana göre en mantıklısı. Ben şuan sipariş ettim JD 711'den geçiş yapacağım :D .

1693830737667.png

Son 6 ay fiyat grafiği bu fiyatın altına daha da düşeceğini zannetmiyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,305
İsim
Burak Karadağ
Padişahım direkt çek bence kablolu ile bir problemin yoksa. Bir daha bulamayabilirsin. Bende Void Elite Wireless var şuanda, Cloud II de void öncesi kullandım, ses kalitesi anlamında çok tatmin eder FPS oyunları için söylüyorum.
Hocam şuan piyasanın ne olacağı belli değil. Ne alacak isen şuan alman bana göre en mantıklısı. Ben şuan sipariş ettim JD 711'den geçiş yapacağım :D .

Alıntıyı görüntüle
Son 6 ay fiyat grafiği bu fiyatın altına daha da düşeceğini zannetmiyorum.
Aldım canlarım eyvallah, konuyu açan arkadaşa da teşekkür borcumuz var. Sağ olsun

Untitled-1.jpg

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
941,614
Üyeler
148,116
Son üye
SaoNpai
Top Bottom