Neler Yeni

HyperX Cloud Mikrofon Sorunu

elysion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Barış Apti
HyperX Cloud Silver kullanıyorum. Arkadaşımla konuşurken bir anda mikrofonum gitti. Hiç bir sorunu yoktu. Şu anda mikrofon çalışmıyor. Girişte sorun olabilir mi diye başka kulaklıkla denedim, sorun yok. Discord ayarlarıyla oynadım, ses driverını yeniden kurdum, internettten mikrofonu test edeyim dedim. Ses yok maalesef. Mikrofon parçası büküle büküle kırılmış olabilir mi ? Ya da kulaklığın kablosunda bir şey olmuş olabilir mi ? Daha önce benzer üründe benzer sorunla karşılaşan var mıdır ? Yardımcı olursanız sevinirim.

Batuhan5356

80+ Silver
HyperX Cloud Silver kullanıyorum. Arkadaşımla konuşurken bir anda mikrofonum gitti. Hiç bir sorunu yoktu. Şu anda mikrofon çalışmıyor. Girişte sorun olabilir mi diye başka kulaklıkla denedim, sorun yok. Discord ayarlarıyla oynadım, ses driverını yeniden kurdum, internettten mikrofonu test edeyim dedim. Ses yok maalesef. Mikrofon parçası büküle büküle kırılmış olabilir mi ? Ya da kulaklığın kablosunda bir şey olmuş olabilir mi ? Daha önce benzer üründe benzer sorunla karşılaşan var mıdır ? Yardımcı olursanız sevinirim.
girişte bi sorun olabilir başka girişleri dene veya başka kulaklıklan dene olmadı garantiye gönder

COREXAR

80+ Silver
Dostum kulaklığın kablosunda herhangi bir kopma veya yırtılma tarzı belirtiler varmı?
Ayrıca başka cihazda mikrofon çalışıyor anladığım kadarıyla doğru mudur?

elysion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Barış Apti
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
@Batuhan5356 @COREXAR Mikrofon bozulmuş maalesef. HperX Cloud için sadece mikrofon satın alabilir miyim ? Bildiğiniz satıcı var mıdır ? Ya da önerdiğiniz başka mikrofon var mıdır ? Mekanik klavye olduğu için standart mikrofonlar klavye sesini alıyor. Klavye sesini ve dış sesleri çok fazla almayacak mikrofon arıyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

COREXAR

80+ Silver
@Batuhan5356 @COREXAR Mikrofon bozulmuş maalesef. HperX Cloud için sadece mikrofon satın alabilir miyim ? Bildiğiniz satıcı var mıdır ? Ya da önerdiğiniz başka mikrofon var mıdır ? Mekanik klavye olduğu için standart mikrofonlar klavye sesini alıyor. Klavye sesini ve dış sesleri çok fazla almayacak mikrofon arıyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Mikrofon çıkıyor mu ?
Çıkıyor ise herhalde ayrı olarak satın alabilirsin.
Malesef pek bilgim yok bu kadar yardımcı olabiliyorum.

elysion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Barış Apti
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mikrofon çıkıyor mu ?
Çıkıyor ise herhalde ayrı olarak satın alabilirsin.
Malesef pek bilgim yok bu kadar yardımcı olabiliyorum.
Mikrofon çıkıyor evet fakat ayrı şekilde satan satıcı bulamadım. Sanırım satılmıyor. Mikrofondan çok memnundum ayınısı bulmak önceliğim. Olmazsa mecbur ayrı mikrofon alacağım.

COREXAR

80+ Silver
Mikrofon çıkıyor evet fakat ayrı şekilde satan satıcı bulamadım. Sanırım satılmıyor. Mikrofondan çok memnundum ayınısı bulmak önceliğim. Olmazsa mecbur ayrı mikrofon alacağım.
Aldığın yer ile iletişime geçmeyi denedin mi?
Ayrıca HyperX ile görüşürsen yardımcı olurlar diye düşünüyorum sana.

Batuhan5356

80+ Silver
zor bulursun o mikrofonu ya :(

Top Bottom