Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 🔥🔥HYPERX DUOCAST 2699 TL🔥🔥

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
969
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis
Son düzenleme:
cidden quadcastten iyi mi alacağım ona göre çok mantıklı gelmedi quadcastten iyi veya aynı olması

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
969
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
cidden quadcastten iyi mi alacağım ona göre çok mantıklı gelmedi quadcastten iyi veya aynı olması
Uzun süre araştırma yaptım, Quadcast'in artısı 4 polar patterni olması. Kısacası mikrofonun 4 tane modu var. Duocast'te bu sayı 2. Onun haricinde khz olarak falan Duocast daha önde ancak bizi çok etkileyen değerler değil. Bu fiyata Quadcastten kötü olsa dahi alınır, Quadcast 3.7k çünkü en ucuzu.

Uzun süre araştırma yaptım, Quadcast'in artısı 4 polar patterni olması. Kısacası mikrofonun 4 tane modu var. Duocast'te bu sayı 2. Onun haricinde khz olarak falan Duocast daha önde ancak bizi çok etkileyen değerler değil. Bu fiyata Quadcastten kötü olsa dahi alınır, Quadcast 3.7k çünkü en ucuzu.
mod ne oluyor ne fark ediyor yani ve mod farkları ne

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
969
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis
mod ne oluyor ne fark ediyor yani ve mod farkları ne
Görselini atayım direkt Quadcast'in varsa arkasındaki düğmeden bu dört mod arası geçiş yapabiliyorsun İşlevleri ise şöyle. Stereo modundayken sağ ve soldaki sesleri alır omnidirectional'de dört bi yandaki sesleri alır. Cardionid'de sadece karşısındaki ve sağ soldan gelen sesleri alır. Bidirectional'de karşıdaki ve arkadaki sesleri alır.

1710345616706.png

Duocast'te bunlardan ikisi var. Hangi ikisi emin değilim ama biri cardioid. Ötekini hatırlamıyorum. İsimleri buradan geliyor mikrofonların Quad = 4 = 4 Pollar Pattern Duo = 2 = 2 Polar Pattern

Not: Kontrol ettim Omnidirectional yani tüm yönleri alan modu var ve cardioid modu var.

Görselini atayım direkt Quadcast'in varsa arkasındaki düğmeden bu dört mod arası geçiş yapabiliyorsun İşlevleri ise şöyle. Stereo modundayken sağ ve soldaki sesleri alır omnidirectional'de dört bi yandaki sesleri alır. Cardionid'de sadece karşısındaki ve sağ soldan gelen sesleri alır. Bidirectional'de karşıdaki ve arkadaki sesleri alır.

Alıntıyı görüntüle

Duocast'te bunlardan ikisi var. Hangi ikisi emin değilim ama biri cardiodid. Ötekini hatırlamıyorum. İsimleri buradan geliyor mikrofonların Quad = 4 = 4 Pollar Pattern Duo = 2 = 2 Polar Pattern
Yeter o zaman sağolun baya iyi olsu quadcast alcaktım az daha

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
969
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis
Yeter o zaman sağolun baya iyi olsu quadcast alcaktım az daha
Hayırlı olsun hocam, eğer yayıncılık, podcast gibi hedefleriniz varsa ya da sohbet için en iyi tercih duocast diyebilirim. Ancak müzikle ilgileniyorsanız vesaire stereo modundan dolayı Quadcast daha iyi bir tercih olur.

Hayırlı olsun hocam, eğer yayıncılık, podcast gibi hedefleriniz varsa ya da sohbet için en iyi tercih duocast diyebilirim. Ancak müzikle ilgileniyorsanız vesaire stereo modundan dolayı Quadcast daha iyi bir tercih olur.
Müzikleilgileniyorum da pek kayıt almıyorum pcye kendi çapımda anca

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
969
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis
Müzikleilgileniyorum da pek kayıt almıyorum pcye kendi çapımda anca
Profesyonel olmayı düşünüyorsanız ileride Quadcast almayı düşünebilirsiniz hocam ancak zaten profesyonel boyutta Quadcast bu alanda hiçbir şey olarak kalıyor.

Profesyonel olmayı düşünüyorsanız ileride Quadcast almayı düşünebilirsiniz hocam ancak zaten profesyonel boyutta Quadcast bu alanda hiçbir şey olarak kalıyor.
Hocam müzik kaydı almıyorum alacak olsam da gitar için tek gölge yeter bi de yayın video vs konusunda da pek bi üst seviye amacım yok kalitesiz olmasın sesi güzel versin yeter

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
969
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis
Hocam müzik kaydı almıyorum alacak olsam da gitar için tek gölge yeter bi de yayın video vs konusunda da pek bi üst seviye amacım yok kalitesiz olmasın sesi güzel versin yeter
O zaman Duocast işinizi fazlasıyla görecektir hocam hayırlı olsun tekrardan.

O zaman Duocast işinizi fazlasıyla görecektir hocam hayırlı olsun tekrardan.
Teşekkürler hocam biraz daha düşüneyim karar vericem
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alıntıyı görüntüle

Duocast'te bunlardan ikisi var. Hangi ikisi emin değilim ama biri cardioid. Ötekini hatırlamıyorum. İsimleri buradan geliyor mikrofonların Quad = 4 = 4 Pollar Pattern Duo = 2 = 2 Polar Pattern

Not: Kontrol ettim Omnidirectional yani tüm yönleri alan modu var ve cardioid modu var.
Hocam tam istediğim omni var valla çok güzel baya baya iyi aslında bu fiyata

Son düzenleme:

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
969
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis
Teşekkürler hocam biraz daha düşüneyim karar vericem
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam tam istediğim omni var valla çok güzel baya baya iyi aslında bu fiyata
Hocam kaçırmayın bu fiyata daha inmez bu mikrofon. Ben 3, 4 ay indirim kovaladım gelmedi Quadcast daha ucuz diye Quadcast aldım bunun yerine 2.7k'ya Fifine falan anca alabilirsiniz hatta o bile yok.

Top Bottom