Neler Yeni

🔥İndirim HyperX Pulsefire Haste 450 TL

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,735
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
g102 bende de vardı ve bu meseleden çok sıkıntı yaşadım. o yüzden mouse değiştirdim. bir de ben zıplamak için scroll tuşunu kullanıyorum. ama dpi değişiklikleri genellikle mouse hareket ettirirken mousepadden kaldırıp geri koyarken (galiba biraz sert yapıyorum) o yüzden oluyordu.
DPI tuşunun işlevi kaldırılabiliyor aslında. Yazılımından DPI ayarlarını siliyorsun o tuş da işlevsiz kalıyor DPI değişmiyor.

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
DPI tuşunun işlevi kaldırılabiliyor aslında. Yazılımından DPI ayarlarını siliyorsun o tuş da işlevsiz kalıyor DPI değişmiyor.
en sonunda öyle kullanıyordum. tek dpi ayarı kalmıştı. ama farklı oyunlarda farklı dpi ayarlarım olduğu için de bu sefer her oyun değiştirdiğimde uygulamadan uğraşmak zorunda kalıyordum. en güzeli dpi tuşunun mouse altında olması.

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,735
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
en sonunda öyle kullanıyordum. tek dpi ayarı kalmıştı. ama farklı oyunlarda farklı dpi ayarlarım olduğu için de bu sefer her oyun değiştirdiğimde uygulamadan uğraşmak zorunda kalıyordum. en güzeli dpi tuşunun mouse altında olması.
Oyuna göre profil seçilebiliyor. Mesela VALORANT'da DPI seçenekleri 800 il 1600, masaüstünde sadece 800 gibi. Sadece oyun açıkken G HUB'ın açık kalması gerekiyor.

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
Oyuna göre profil seçilebiliyor. Mesela VALORANT'da DPI seçenekleri 800 il 1600, masaüstünde sadece 800 gibi. Sadece oyun açıkken G HUB'ın açık kalması gerekiyor.
açıkçası arkada ekstra program çalıştırmak benim zoruma gidiyor. ne güzel dpi tuşu farenin altında. tek tıklamakla değiştiriyorum. kafam rahat.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,080
Üyeler
152,604
Son üye
abdakapo8
Top Bottom