Neler Yeni

Hyperx pulsefire haste'den deathadder v3 8k hz geçilir mi

Suriyeli Eşek_31

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Mete
Soru başlıktaki gibi elimde hyperx pulsefire haste mouse var tertemiz kutusu vs herşeyi var bunu satıp üstüne biraz daha para ekleyip 2. El bir razer deathadder v3 mouse'a geçmeyi düşünüyorum elim 16 cm mouse çok büyük fakat büyüklüğü saymazsak aradaki performans farkları için geçilir mi

TRizzo19

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
İsmail ŞAHİN
Ben 3 aydır da v3 kablolu kullanmaktayım dostum. İlk 1 ay alışamadım. Bildiğin mouseyi tutamıyordum kavrayamıyordum lakin 1 ay sonunda alıştım ve şu an aşırı memnunum. Ben 4k hz de kullanıyorum 7800x3d işlemcim var hiç sorun yaratmıyor. Gayet akıcı.. tavsiye ederim.

Gökberkk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Gökberk Okçu
İşlemci iyiyse ve ergo mouse istiyorsan geçilir ustam. Bir de farenin faturası olması önemli.

Gökberkk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Gökberk Okçu
Kfg var fakat işlemcim ryzen 5 5500 8000 hz destekler mi ayrıca daha önce ergo kullanmadim
Valla 8k için yetersiz kalabilir, işlemci odaklı oyun oynuyorsan ekstra yük binecektir hocam. V3, Haste'ye göre çok daha rahat gelir onun garantisini veririm ama boyutu bi tık büyük V3'ün. Claw tutuyorsan rahat edersin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Valla 8k için yetersiz kalabilir, işlemci odaklı oyun oynuyorsan ekstra yük binecektir hocam. V3, Haste'ye göre çok daha rahat gelir onun garantisini veririm ama boyutu bi tık büyük V3'ün. Claw tutuyorsan rahat edersin.
Üste ne kadar vereceksin veya direkt takas mı teklif ettin?

Suriyeli Eşek_31

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Mete
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Takas teklif etmedim mouse'u sattıktan sonra üstüne ne kadar eklemek gerekiyorsa ekleme yapıcam bu arada palm claw karışık tutuyorum ve sadece valorant oynuyorum işlemci ağırlıklı olduğu için 8k hz yetmez fakat hiç olmazsa 4000 hz olmaz mı

Zaten deadther v3 mouse'un iyi bir mouse olduğunu biliyorum fakat ellerim çok küçük rahat edemem diye düşünüyorum

Gökberkk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Gökberk Okçu
Takas teklif etmedim mouse'u sattıktan sonra üstüne ne kadar eklemek gerekiyorsa ekleme yapıcam bu arada palm claw karışık tutuyorum ve sadece valorant oynuyorum işlemci ağırlıklı olduğu için 8k hz yetmez fakat hiç olmazsa 4000 hz olmaz mı

Zaten deadther v3 mouse'un iyi bir mouse olduğunu biliyorum fakat ellerim çok küçük rahat edemem diye düşünüyorum
Hocam aynı işlemciyle 4k mouse kullananlara sorarsanız daha sağlıklı olur, rahatlık konusunda ise evet elinize büyük gelecektir DA V3.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,327
İsim
Kerem Çavuş
13400f 4k için yetmemişti , 5500 8kda ölür

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular