Neler Yeni

i 5 9400f 2 aylık ışlemcı ısınma sorunu

Death Mark

80+ Bronze
2ay sonra problem çıkmış heralde ama o zaman termal macun sürülmüştür başka bir sıkıntı vardır sürülmemiş olsa önceden sıkıntı yapardı
Kontrol ettiniz mi? Harici soğutma sistemlerinde azıcık fabrika çıkışlı macun sürülü geliyor diye hiç sürmeyip 2 ay sonra kurumuş olabilir. Ben böyle durumları çok gördüm.

DOKTOR🥼

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,015
İsim
Resad
Instagram
resad.sadiqov29
Steam
Authority6655

Hyper

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Serdar Ali Azazi
Twitter
NorthwestHyper
Facebook
serdarali.azazi
2ay sonra problem çıkmış heralde ama o zaman termal macun sürülmüştür başka bir sıkıntı vardır sürülmemiş olsa önceden sıkıntı yapardı
Bir başka ihtimal termal macunun kurumuş olması. Normalde 2 ayda değil çok daha uzun sürelere dayanır. Arkadaşın kullanığı soğutucunun intelin stok soğutucusundan çok daha iyi olduğu belli denebilir.

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
908
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
Termal macun sürülmüş mü diye bak. Büyük ihtimalle sürülmedi. Boşta 100 derece imkansız bir durum.
bu vatan banada aynı kazığı atmış olmasın ????? bende vatandan aldım imzadaki sistemi onlar yaptı montajı 1ay sonra belli olcak ozaman benimkide

Death Mark

80+ Bronze
bu vatan banada aynı kazığı atmış olmasın ????? bende vatandan aldım imzadaki sistemi onlar yaptı montajı 1ay sonra belli olcak ozaman benimkide
Bende oradan toplayıp montajlattırdım fakat ben harici CPU soğutucu satın almadığım için mecburen sürmek zorundalardı. Kullandıkları termal macun fazla kaliteli değil 6-7 ay sonra kendim değiştirdim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,232
Üyeler
156,751
Son üye
arahimm
Top Bottom