Neler Yeni

Çözüldü✓ İ ile başlayan mağazadan kulaklık aldım ve bozuk geldi ne yapmalıyım?

Hasannio

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hasan
Öncelikle merhaba bu mağazanın neresi olduğunu herkes tahmin edebiliyordur, donanım arşive zarar vermemek için markanın ismini açık açık söylemiyorum ancak bundan 1 hafta önce linkini bıraktığım kulaklığı 1550 Liraya aldım ve bugün elime ulaştı elime ulaştığı zaman ise kulaklığının tekinden ses gelmiyordu ve mikrofonu çalışmıyordu bende direkt mağazayı aradım ve bana sadece bir mail yolladılar bu mailde de getiren kargoyla geri kargolamamı istiyorlar. Şimdi ben bir öğrenciyim ve bu kadar reklamı yapılan bir markanın bana yolladığı ürün bu! Şimdi de yolladıkları mailde 20 iş günü içerisinde ürünü değerlendirip bana geri dönüş yapacaklarını söylüyorlar sizce ne yapmalıyım ve ne yapabilirim? deneyimli birisi yardımcı olabilir mi lütfen.

flakesxd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Efe Funda
Aldığın yer iade için biraz fazla bekletiyor, yapacak bir şey yok. Beklemelisin.

onurkaplan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
575
İsim
Onur
ürünü aldığın mağaza ile alakası yok bu durumun
ürünü sonuç olarak açıp test etmiyorlar etmemeleri lazım zaten bu seferde sıfır ürün gelmedi diye söyleniyor kişiler.
fabrikadan bozuk gelebiliyor kimi zaman

ürünü kontrol edecekler paranı iade edecekler.

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,205
İsim
kilan embappe
"İ ile başlayan mağaza" i ile başlayan o kelime konusunda çok srfsiz bir politika izliyor. Bekleyeceksiniz (Çok)

chade

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
425
İsim
chade
1- İtopyadan yasaklı siteymiş gibi sansürlü bahsetmenin sebebini anlamadım. Adamların bir suçu yok ki. Bir firmanın ürününün satışını yapıyorlar. Kutuları tek tek açıp ürünler sağlam mı, çalışıyor mu diye test etme şansları yok. Sorun bozuk ürünü itopyaya gönderen fifine de.
2- Ben öğrenciyim, bu kadar reklamı yapılan bir markanın bana gönderdiği ürün bu cümlesini de anlamadım. Senin öğrenci olman, 90 yaşında emekli asker olman veya 5 yaşında küçük bir çocuk olman firmayı bağlamıyor.
3- Adamlar ürünün arıza tespitini yapıp iade veya değişim için geri göndermeni istemişler. Sence ne yapman gerektiği belli değil mi?

Shourd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
636
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar oyunlar teknoloji
yaptığınz şey mağza kötüleme kulaklığınızda bi sorun varsa iade edersiniz siz eğer 20 günün beğenmiyorsanız kusura bakmayın ama siz suçlusunuz bunları kendi isteklerine göre belirlemiyorlar devlet koyuyor bu kadar süreyi ayrıca maksimum 20 gün yani belkide bi kaç gün içinde kabul olur mağazaya ulaşma hızına bağlı olarak ve yoğunluğu sorgulamazsak benzer bir yerden aldım aynısı dendi ve ellerine uşatıklarından 2 gün sonra kabul ettiklerini söyledirler boş boş atarlanmayın cahilce hakkınızı aricağınıza gerçekten haklımısınız araştırın

Hasannio

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hasan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar dediklerinizde haklılık payınız var ancak burada beni niçin zorbalamaya çalıştığınızı anlamadım. Ürünü fifine'dan almıyorum ürünü İ adlı şirketten satın alıyorum ve bu şirket bu ürünü bana sağlam ve sıfır şekilde satacağını söylüyor yani ben müşteriyim ben sadece para vermekten sorumluyum neden ürünün sağlam gelip gelmemesi benim suçum olsun ki ? Enflasyonun bu kadar yüksek olduğu bir ülkede 1 ay sonra aynı ürünleri bu fiyata alabileceğimin garantisini kim verebilir ki? burada suç bende değil kusura bakmayın.

Top Bottom