Neler Yeni

Çözüldü✓ i3 12100F için soğutucu önerisi

ysuflix

80+ Silver

Ö.F.Ö

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
914
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
koptum 🤣🤣
Mesaj otomatik birleştirildi:

bi argb kontrolcü olmuş 300 TL :'(
var aslında kasanın kendi kontrolcüsü ama oraya da uymuyor. Hatta şöyle bi konu da açtım ama bilen eden yok sanırım.

ysuflix

80+ Silver
var aslında kasanın kendi kontrolcüsü ama oraya da uymuyor. Hatta şöyle bi konu da açtım ama bilen eden yok sanırım.
konuya yazıyorum hocam

TAHAKNK99

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Taha Söğüt
değil. kulaktan dolma bilgiler bunlar. m100r fena bi hava akışı var kasanın, mx4 sürülü 12100f 80 derece gördüm.
Kulaktan dolma değil Abdullah abi bile stok soğutucu yeterli geliyor dedi sizinki bir degisik

Ö.F.Ö

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
914
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Kulaktan dolma değil Abdullah abi bile stok soğutucu yeterli geliyor dedi sizinki bir degisik
değişik değil bana da stok fanı yetiyor, sadece macunu bittiği için fazla ısınmaya başlamıştı. Bende uzun zamandır soğutucu almak istiyordum zaten hem soğutucumu değiştiririm hem de macunu değiştiririm dedim.

ysuflix

80+ Silver

TAHAKNK99

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Taha Söğüt
ben o değeri normal kabul edemiyorum hocam
Bak bende diyorum ki senin kabul etmen değil mesele sadece bunun kulaktan dolma olmadığı internette bir çok videoda olduğu hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

değişik değil bana da stok fanı yetiyor, sadece macunu bittiği için fazla ısınmaya başlamıştı. Bende uzun zamandır soğutucu almak istiyordum zaten hem soğutucumu değiştiririm hem de macunu değiştiririm dedim.
Hah bak ben termali kastetmiyorum intelin kutuya koyduğu stok fanın yettiğini söylüyorum değişikten kastım o yanlış anliyosun

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,018
Üyeler
140,746
Son üye
Muhammet yüksell
Top Bottom