Neler Yeni

Çözüldü✓ i3 12100F için soğutucu önerisi

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,333
İsim
Hasan Ali
hocam kusura bakmayın son bi kaç gündür hasta olduğum için kasanın arkasını açacak fırsatım olmamıştı.
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Mesaj otomatik birleştirildi:

garanti olsun diye her açıdan çektim 😃
kasanız vento sanırım vg05f modeli ona 6 pin to kule tipi 3 pinliyse 6 pin to 3 almalısınız

linkte ki gibi bir ürün almalısınız

Ö.F.Ö

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
914
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
kasanız vento sanırım vg05f modeli ona 6 pin to kule tipi 4 pinliyse 6 pin to 4 almalısınız

linkte ki gibi bir ürün almalısınız
aynen kasa senin dediğinden. Kaç pin olduğunu nereden öğreniyoruz? fotoğrafını attığım kablonun 6 pini var sanırım.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,333
İsim
Hasan Ali
aynen kasa senin dediğinden. Kaç pin olduğunu nereden öğreniyoruz? fotoğrafını attığım kablonun 6 pini var sanırım.
evet bnde de aynı kasa var direk anladım sen 6 pin to 3 alacaksın link bıraktım ona benzer bişey al

Ö.F.Ö

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
914
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
evet bnde de aynı kasa var direk anladım sen 6 pin to 3 alacaksın link bıraktım ona benzer bişey al
tamam kral teşekkür ederim. Bende diyorum kasanın hiçbir yeri gözükmüyor vento vg05f olduğunu nerden anladı 😃

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,333
İsim
Hasan Ali
1703681814487.png

6 burda var fanın 4 pin miş sanırım
tamam kral teşekkür ederim. Bende diyorum kasanın hiçbir yeri gözükmüyor vento vg05f olduğunu nerden anladı 😃
emin olamadım sen fanın kablosunun resmini atarmısın yanlışlık olmasın

Ö.F.Ö

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
914
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü

TAHAKNK99

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Taha Söğüt

ysuflix

80+ Silver
Hocam zaten işlemcinin cok ısınan bir işlemci değil o işlemciyi soğutmak o soğutucu için çocuk oyuncağı
değil. kulaktan dolma bilgiler bunlar. m100r fena bi hava akışı var kasanın, mx4 sürülü 12100f 80 derece gördüm.

Ö.F.Ö

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
914
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Hocam zaten işlemcinin cok ısınan bir işlemci değil o işlemciyi soğutmak o soğutucu için çocuk oyuncağı
evet biliyorum ilk aldığım zamanlar çok ısınmıyordu normal derecelerdeydi ama ben yine de zamlanmadan param varken soğutucu almak istiyordum, nasip 2 hafta önceymiş, işlemci çok ısınınca soğtucu almak istedim, büyük ihtimal macunu azaldı diye ısınmaya başlamıştı ama olsun soğutucu ile işi garantiye aldım şuan çok memnunum sıcaklık max 56 derecelere çıktı.

ysuflix

80+ Silver
evet biliyorum ilk aldığım zamanlar çok ısınmıyordu normal derecelerdeydi ama ben yine de zamlanmadan param varken soğutucu almak istiyordum, nasip 2 hafta önceymiş, işlemci çok ısınınca soğtucu almak istedim, büyük ihtimal macunu azaldı diye ısınmaya başlamıştı ama olsun soğutucu ile işi garantiye aldım şuan çok memnunum sıcaklık max 56 derecelere çıktı.
en doğrusunu yaptın hocam hayırlı olsun. mx4le bile 80i gördü bu işlemci genelde 77lerde falan çalışıyodu. bu işlemci için bu ısıları normal kabul etmek bana saçma geliyor. kötü güçsüz bi işlemci değil. bütçe, durum varsa çak soğutucu gitsin.

Ö.F.Ö

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
914
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
en doğrusunu yaptın hocam hayırlı olsun. mx4le bile 80i gördü bu işlemci genelde 77lerde falan çalışıyodu. bu işlemci için bu ısıları normal kabul etmek bana saçma geliyor. kötü güçsüz bi işlemci değil. bütçe, durum varsa çak soğutucu gitsin.
yapıştırdım valla 2-3 haftadır da kullanıyorum çok memnunum. Bu devirde paran varsa yapıştırıcaksın.

ysuflix

80+ Silver
yapıştırdım valla 2-3 haftadır da kullanıyorum çok memnunum. Bu devirde paran varsa yapıştırıcaksın.
aynen öyle. ben bir tık abarttım bana gelişi de uygundu se234 argb aldım 13600KF falan takarsam bile bana mısın demez muhtemelen.
WhatsApp Görsel 2023-08-20 7at 15.56.30.jpg

Ö.F.Ö

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
914
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
aynen öyle. ben bir tık abarttım bana gelişi de uygundu se234 argb aldım 13600KF falan takarsam bile bana mısın demez muhtemelen.
Alıntıyı görüntüle
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alıntıyı görüntüle
bende argb li aldım da argbsini kullanamıyorum kabloyu takacak yer yokmuş o.O2

Top Bottom