Neler Yeni

İ3-12100F vs Ryzen 5 5600

Connex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
252
İsim
Emirhan
Discord
ConneX#1905
Dostlar genelde programlama yapabileceğim boş vakitlerimde de oyun oynayabileceğim bir sistem almaya çalışıyorum. Fiyat bandım 15-18 bin TL arasında değişiyor. Bulabildiğim 2 sistem şu şekilde,

Bu iki sistem arasından siz hangisini tercih ederdiniz? İkisini de alma diyorsanız önereceğiniz sistemleri bekliyorum.
Not: Genel olarak Unity üzerine projeler yapıyorum. Onun dışında .Net üzerinde de projeler üretiyorum. Bunları dikkate alarak yorum yaparsanız sevinirim.
5600 daha iyi

SwArOn

80+

omer_34

80+ Silver
Hocam bunun ekran kartı bulunmuyor o yüzden uygun sanırsam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Önerebileceğiniz sistemler var mı?
hocam piyasayı bi süredir takip etmiyorum dolardan dolayı fiyatlar artmış olabilir ama bana yine de fazla geldi.

klonsvar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Enes
İçerik üreticilerinin f/p sistemlerini bekleyeyim diyorum ama gün geçtikçe tüm sistemler zamlanmaya devam ediyor. Bana da pahalı geliyor ama aşırı kararsız kaldım bu konu hakkında.

hocam piyasayı bi süredir takip etmiyorum dolardan dolayı fiyatlar artmış olabilir ama bana yine de fazla geldi.
Ederinden 4K daha pahalı 🥰
Bu fiyat bandının tam sistem olarak ederi nedir sizce?

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,462
İsim
uwu
İçerik üreticilerinin f/p sistemlerini bekleyeyim diyorum ama gün geçtikçe tüm sistemler zamlanmaya devam ediyor. Bana da pahalı geliyor ama aşırı kararsız kaldım bu konu hakkında.
2. El o fiyata rx6900xt/r5 5600

omer_34

80+ Silver

Bu fiyat bandının tam sistem olarak ederi nedir sizce?
yani dolar birden artmadan önce bu fiyatlara 3060ti rx6700 sistemler rahatlıkla bulunabiliyordu hocam belki hazır sistem denk gelir dicem ama bu ülkede beklemek büyük kumar o yüzden bir şey diyemiyorum.

Top Bottom