Neler Yeni

i3 13100F/Arc A750/16GB DDR4/512GBSSD/BitFenix 600W 80+ WHITE kasa (12.000 tl)

Bura.K

80+ Silver
at link ayni sistem özelliklerine sahip a750 li sistem ve özelleştirmelerde a770 a yükseltmesi ile fiyat farkı 3k olan :kekw:
Allah çarpsın okumuyorsun yazdıklarımı.
Kampanyalı sistemlerden bahsediyorum. Ayrıca geçen hafta ya da ondan önceki hafta A770 sistem bulmuştum, 15,000 idi fiyatı. PC fiyatları şu anda durgun.

FREKANS A2 sisteme bak. Kampanyası bitmiş.

Bura.K

80+ Silver

WhoCares

80+ Gold

Bura.K

80+ Silver
mecvut sistemin kampanyalı oldugunu nerden çıkardın ? kampanya yada web e özel mi diyor ? 3k diyordun özelleştir bakalım kaça geliyor o sistem :kekw:
Abim, canım arkadaşım benim. Okuma yazman mı yok? Okulda "okuduğunu anlama" dersi mi almadın sen? Dalga mı geçiyorsun?
. Ayrıca geçen hafta ya da ondan önceki hafta A770 sistem bulmuştum, 15,000 idi fiyatı.
:kekw:

Bura.K

80+ Silver
bende diyorim ki varsa şuan at link görelim diyorum kampanyalı sistem vs diyorsun :kekw:
Allah çarpsın kışkırtmaya çalışıyorsun. Konudaki mesajlarımı baştan sona oku. Hala "ben anlamadım" diyorsan, "ben anlamıyorum, okuduğumu anlama dersi almadım. Ondan benle tartışma istersen" yaz, anlarım. Ya da sen hiç yazma, alacaksan al A750 sistemi. Uğraşamam sizle.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bende diyorim ki varsa şuan at link görelim diyorum kampanyalı sistem vs diyorsun :kekw:
Al, A770'nin kampanyalı fiyatı ortalama bu tutarda oluyor. A750 ile arasında 1-2K var.
1693831240438.png

WhoCares

80+ Gold
Allah çarpsın kışkırtmaya çalışıyorsun. Konudaki mesajlarımı baştan sona oku. Hala "ben anlamadım" diyorsan, "ben anlamıyorum, okuduğumu anlama dersi almadım. Ondan benle tartışma istersen" yaz, anlarım. Ya da sen hiç yazma, alacaksan al A750 sistemi. Uğraşamam sizle.
arkadaşım sen diyorsun ya kampanyalı vs itopyanin o sistemi kampanyalı olarak sattığını nerden biliyorsun mevcut atılan linkin reklamımi var yada herhangi bir sistem toplayan youtuber mi yapti o sistemi onu diyorum sen anlamakta güçlük çekiyorsun ben sana diyorum link at atamiyorsun çünkü öyle bir fiyata şuan a770 li sistem yok :kekw: aynı özelliklerde a750 sistemi bile özelleştirsen nerdeyse uçuk bir fiyata geliyor sen yazmışsın 15k felen diye at görelim şuan mevcut fiyat üzerinden dediğin rakamlarda sistemleri yok kampanyalı vs diyorsun ben çözemedim seni neyse arkadaşın konusunuda biraz bozdum kusura bakmasın artık sanada bol şans

JSezar

80+ Silver
A770 fiyat farkına değmez.a750 ile aynı performansı veriyor.a770 kötü demiyorum 16gb vramli en ucuz kart fakat a750 den çok bir fark yok.

Bura.K

80+ Silver
arkadaşım sen diyorsun ya kampanyalı vs itopyanin o sistemi kampanyalı olarak sattığını nerden biliyorsun mevcut atılan linkin reklamımi var yada herhangi bir sistem toplayan youtuber mi yapti o sistemi onu diyorum sen anlamakta güçlük çekiyorsun ben sana diyorum link at atamiyorsun çünkü öyle bir fiyata şuan a770 li sistem yok :kekw: aynı özelliklerde a750 sistemi bile özelleştirsen nerdeyse uçuk bir fiyata geliyor sen yazmışsın 15k felen diye at görelim şuan mevcut fiyat üzerinden dediğin rakamlarda sistemleri yok kampanyalı vs diyorsun ben çözemedim seni neyse arkadaşın konusunuda biraz bozdum kusura bakmasın artık sanada bol şans
Ben laf anlatamıyorum ki, ya da anlamak istemiyorsunuz. Neyse, sana da bol şans.
A770 fiyat farkına değmez.a750 ile aynı performansı veriyor.a770 kötü demiyorum 16gb vramli en ucuz kart fakat a750 den çok bir fark yok.
Zaten ben ileriye dönük olsun diye almasını istiyorum. Atıyorum biri 3 yıllık diğeri 6 yıllık. Aradaki fiyat farkı ise o kadar da büyük bir fark değil. Performans olarak ise bazı oyunlarda etki ediyor. İnceleme konum var zaten.

Neyse, yoruldum yazmaktan. Etiketlere cevap vermeyeceğim. Konu sahibi arkadaş alacaksa alabilir, almayacaksa da kampanya bekleyebilir. Şimdiden hayırlı olsun.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,565
Üyeler
154,953
Son üye
Snorjy
Top Bottom