Neler Yeni

İ5 10400F GTX 1070 sistemim ne kadar eder?

AhmetCan-

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Ahmet Can
Parça parça satın daha hızlı gider hocam toplu satılmıyor geç gider

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,860
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
bugun ilana cıkarıcam işten anca çıktım umarım cok öldürmeden fiyatı satarım

Taksitli telefon almanızı tavsiye ediyorum. Bir şeyler almak için elinizdeki ürünleri satmayın. Sonra onlar da yerine koyulmuyor.

yahyabatu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
yahya batu bakaray
Taksitli telefon almanızı tavsiye ediyorum. Bir şeyler almak için elinizdeki ürünleri satmayın. Sonra onlar da yerine koyulmuyor.
geri alıcağımı sanmıyorum 26 yasına geldim oyun oyun oyun yeter nereye kadar

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,860
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
geri alıcağımı sanmıyorum 26 yasına geldim oyun oyun oyun yeter nereye kadar

Bilgisayarlar sadece oyun için kullanılmaz ki. :) Bende de var iki bilgisayar, oynadığım hiç oyun yok ama.

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Selim
gtx 1070 3 4k arası gider gibi
i5 10400f de 3 3.5 arasi gider gibi
h510m 1.5 2 arası gider gibi
monitor 4 gibi gider
mouse 800 1k arası gider gibi
gerisi hakkinda bilgim yok malesef
4k ya rx6600xt alınıyor çok rahat
Mesaj otomatik birleştirildi:

4k ya rx6600xt alınıyor çok rahat
İşlemci de 2.5k satılıyor ortalama

yahyabatu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
yahya batu bakaray
Bilgisayarlar sadece oyun için kullanılmaz ki. :) Bende de var iki bilgisayar, oynadığım hiç oyun yok ama.
benim ihtiyacım yok biraz eski bi mac'im var genel işlerde bana hayli hayli yetiyor kasa vs artık geçiyor yavaş yavaş aşçıyım zaten işimden vakit bulamıyorum yatıcam dinlenicem mi oyun mu oynicam :d

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,860
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
benim ihtiyacım yok biraz eski bi mac'im var genel işlerde bana hayli hayli yetiyor kasa vs artık geçiyor yavaş yavaş aşçıyım zaten işimden vakit bulamıyorum yatıcam dinlenicem mi oyun mu oynicam :d

Sen de haklısın dostum. İşinde kolaylıklar dilerim.

AhmetCan-

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Ahmet Can
Top Bottom