Neler Yeni

i5 11400H GTX 1650 PUBG'de kasma hissiyatı

efe.zm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Muhammet Efe Demirci
Dediğim gibi fareyi değiştirirseniz sorun çözülecektir.

Sadece klavyeyle ileri geri sağ sol yaparsanız kasma hissiyatı olmamalı.Mausla sağa sola bakarken olmalı.Dilerseniz atın video
hocam videoyu buradan atamıyorum maalesef ama dediğiniz gibi farede sağ sol yapınca titreme kasma hissi tarzı şey oluyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
hazarcoban
ilk defa senden duydum fare ile monitör olayını :) mantıklı ama bi taraf 60hz verirken diğeri 120 verirse darboğaz gibi olur
Aynen öyle.Ya ben 1 aydır bunu çözmeye çalışıyordum.Millet sistemini satmış kabloları değiştirmiş ssd ram psu bozuk diyip yenilerini almış hatta bir tanıdığım evini değiştirip özel topraklamalı elektrik tesisatı döşemiş eve elektrikten oluyor diye.Farelerinde ekranlar gibi hertzi olduğunu çok geç öğrendik 😂
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam videoyu buradan atamıyorum maalesef ama dediğiniz gibi farede sağ sol yapınca titreme kasma hissi tarzı şey oluyor
Kesinlikle maustan.Tavsiyem Logitech g203 almanız.G hub programını indirin mausun ordan 1000 hertzi seçin.Tıpkı bu videodaki gibi kasma geçicektir

efe.zm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Muhammet Efe Demirci
Aynen öyle.Ya ben 1 aydır bunu çözmeye çalışıyordum.Millet sistemini satmış kabloları değiştirmiş ssd ram psu bozuk diyip yenilerini almış hatta bir tanıdığım evini değiştirip özel topraklamalı elektrik tesisatı döşemiş eve elektrikten oluyor diye.Farelerinde ekranlar gibi hertzi olduğunu çok geç öğrendik 😂

Kesinlikle maustan.Tavsiyem Logitech g203 almanız.G hub programını indirin mausun ordan 1000 hertzi seçin.Tıpkı bu videodaki gibi kasma geçicektir

buyurun hocam linki bırakayım eğer eminseniz dediğin fareyi alacağım

efe.zm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Muhammet Efe Demirci
Doğru evet.Dediğim mausu alıp uygulamasından 1000 hertze çekin bu kasma hissiyatı gidicektir
vakit ayırdığın için teşekkür ederim hocam eyvallah

Doğru evet.Dediğim mausu alıp uygulamasından 1000 hertze çekin bu kasma hissiyatı gidicektir
birde hocam şuan elimde performax x orak mousesi var öylesine almıştım ve 8000 dpi sizin dediğiniz hz farklı şey değil mi ?

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
hazarcoban
vakit ayırdığın için teşekkür ederim hocam eyvallah

birde hocam şuan elimde performax x orak mousesi var öylesine almıştım ve 8000 dpi sizin dediğiniz hz farklı şey değil mi ?
Evet dpi ve hertz farklı şeyler.O mausuda verdiğim linten test et.1000 hertz çıkmassa oda kasma hissi yapacaktır.

efe.zm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Muhammet Efe Demirci
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
hazarcoban

ThEagles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
316
İsim
Berk
Logitech'in çift tık kronik sorunu var. 1000 HZ farklı bir mouse bakabilirsiniz. Kendim HyperX ve Razer kullanıyorum. HyperX'den memnun değilim. Razer alabilirsiniz.

efe.zm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Muhammet Efe Demirci
Logitech'in çift tık kronik sorunu var. 1000 HZ farklı bir mouse bakabilirsiniz. Kendim HyperX ve Razer kullanıyorum. HyperX'den memnun değilim. Razer alabilirsiniz.
steelseries prime ideal midir hocam ?

ThEagles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
316
İsim
Berk

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
218
İsim
SEFA KAYA
buyurun hocam linki bırakayım eğer eminseniz dediğin fareyi alacağım

konuyla alakasız ama uzun zamandır 720p video denk gelmemiştim.
720p SHD sık kullanıldığı yıllarda, günümüzün 1080p kalitesinde görüntüyü akıcı, net gördüğümü bilirim.
şimdi ki 720p kalitesi 480p benziyor :))
teknoloji geliştikçe çözünürlükte mi düşüyor anlaması güç.

Top Bottom