Neler Yeni

i5 12TH 4060 Sistem 34K'ya alınır mı?

Ege_0701

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
ege
Arkadaşlar biliyorum 34kya Sinerji vs çok iyi sistemler var fakat ailem önceden 10k ya sistem almıştı internetten ve sıkıntılar vs çıktı o yüzden internetten istemiyor bugün n bilgisayar baktık vatan olnaz çünkü 3 taksit yapıyor Garanti Bankası'na MediaMarkt deseniz 4060 sisteme 50k diyor Teknosa ise 4060 i5 12. nesile 34K diyor 6 taksit olduğu için bunu almayı düşünüyoruz sizce? Farkındayım bu sisteme göre çok fakat 6 taksit var.
Ailem 3 taksiti ödeyemez aylık 12K falan geliyor.

tunq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
370
İsim
Tuna
Arkadaşlar biliyorum 34kya Sinerji vs çok iyi sistemler var fakat ailem önceden 10k ya sistem almıştı internetten ve sıkıntılar vs çıktı o yüzden internetten istemiyor bugün n bilgisayar baktık vatan olnaz çünkü 3 taksit yapıyor Garanti Bankası'na MediaMarkt deseniz 4060 sisteme 50k diyor Teknosa ise 4060 i5 12. nesile 34K diyor 6 taksit olduğu için bunu almayı düşünüyoruz sizce? Farkındayım bu sisteme göre çok fakat 6 taksit var.
aileni ikna et bu konunun altına yazılan mesajları falan okut ailenin verdigi paraya yazık

Ege_0701

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
ege
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yapıyor fakat 3 taksit orası
Vatan f/p sistemler yapıyor ara ara onları bekle derim
Mesaj otomatik birleştirildi:

aileni ikna et bu konunun altına yazılan mesajları falan okut ailenin verdigi paraya yazık
Çok zor sabah okuttum fakat hayır dediler söylediğimde şunu diyorlar bozuk vs çıkarsa yine en azından yüzyüze adama anlatabilelim vs diyorlar

tunq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
370
İsim
Tuna
yapıyor fakat 3 taksit orası

Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok zor sabah okuttum fakat hayır dediler söylediğimde şunu diyorlar bozuk vs çıkarsa yine en azından yüzyüze adama anlatabilelim vs diyorlar
nerde oturuyosunki yol parası + sistem bile bunlardan ucuza gelir

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,068
İsim
Kürşat
Aileler böyle düşünüyor ama maalesef online alışverişin iadesi genelde daha kolay işliyor

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,068
İsim
Kürşat
  • Beğen
Reaksiyonlar: euro

Ege_0701

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
ege
bende istiyorum sinerjiden itopyadan gaming genden almak vs ama işte görmediğim şeye o kadar para vermem diyorlar
bir yandanda haklılar tabi eskiden bir kere aldık mavi ekran vs veriyordu adamlar şimdi açmıyor telefonu

euro

80+ Bronze
Bu durum benim basimada gelmisti bekledim V3'ü aldım zam gelmeden almak istiyorsan al. Zamanım var diyorsan bekle

Son düzenleme:
Top Bottom