Neler Yeni

i5-13400F Hava Soğutucu Tavsiyesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
MEHMET DURANOĞLU
Bütçe
1500
Arkadaşlar işlemcimi belirttim başlıkta ancak ben almışken buz gibi yapsın istiyorum yoksa ID-COOLİNG 214 dahi yeterli olacaktır bunu biliyorum resmi sitesine girdim teknik bilgi sıfır markada sinir oldum resmen şimdi 1250 TL'ye ID-COOLİNG 224 XTS modeli var 1279 TL sonra Arctic Duo 34 var bir de ID-COOLİNG 206 XT var 1500 TL şimdi Arctic aşırı piyasalı bilinen tutulan bir model ama gereksiz pahalı geliyor bana 1900 TL acaba hangisini alsam 206 XT çok büyük ama boru sayısı marka kalitesi falan soğutmada 10 derece fark edecek gibi tipi var :D öyleyse vereyim 250 TL 10 derece az mı :D teknik veri yok malesef elimde resmi sitede de bulamadım. Anakartım Gigabyte B760 kasam Thermaltake S200 RGB modeli kasaya sığdırmada sorun yaşarmıyım? İşlemci şuanda BF2042'ye girince yüksek ayardayım daha ultra bile değil helikopter helikopteeerrr şarkısı söylüyor. Umarım sakıncalı değildir elimde 2 tane birisi AMD Stok diğeri İntel Stok olmak üzere 2 tane fan kalıyor bunları normal fan gibi kullanamazmıyım? Boşa durmasınlar.

Top Bottom