Neler Yeni

İ5-13600K & RTX 3080 850W PSU önerisi

baranthemosby

80+ Bronze
3000 TL
Bunu satın alacağım hocam bir de sizinle bir video paylaşmak istiyorum. Geçen sabah kalktığımda PSU tarafından böyle ses geliyordu. Bu PSU değişene kadar Detroit ve GTA oynamamda sıkıntı var mı? Daha açıkça yanar mı, patlar mı PSU? Teşekkürler. Ayrıca GTA oynarken haritada kasmasının sebebi de tamamen PSU öyle değil mi hocam? Çünkü diğer her şey sıfır ve iyi.,

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Bunu satın alacağım hocam bir de sizinle bir video paylaşmak istiyorum. Geçen sabah kalktığımda PSU tarafından böyle ses geliyordu. Bu PSU değişene kadar Detroit ve GTA oynamamda sıkıntı var mı? Daha açıkça yanar mı, patlar mı PSU? Teşekkürler. Ayrıca GTA oynarken haritada kasmasının sebebi de tamamen PSU öyle değil mi hocam? Çünkü diğer her şey sıfır ve iyi.,

CX750 mi ? Muhtemelen Coil Whine sesidir o.

baranthemosby

80+ Bronze
CX750 mi ? Muhtemelen Coil Whine sesidir o.
Evet evet. Olabilir. Bu şekilde oynamanın bir zararı olur mu? GTA oynarken menüde fare imleci kasıyor, arkada Chrome yazı yazarken başlarda kasıyor. 32GB RAM var ve PSU dışında hatalı olan bir durum yok. Sebep o mu? Teşekkürler.

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Evet evet. Olabilir. Bu şekilde oynamanın bir zararı olur mu? GTA oynarken menüde fare imleci kasıyor, arkada Chrome yazı yazarken başlarda kasıyor. 32GB RAM var ve PSU dışında hatalı olan bir durum yok. Sebep o mu? Teşekkürler.
Sesi dinlemedim dostum bu tür dosyaları indirmiyorum. Youtube üzerinden atarsan bakabilirim.

baranthemosby

80+ Bronze

uomerlutfi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,132
İsim
Ömer Lütfi Ülker
İlgilendiği Kategoriler
bilgisyaarlar - bilgisayar bileşenleri
Instagram
instagram.com/omerlutfiulker
Günaydın. Sistemdeki Corsair 750W PSU çok hor kullanılmış. Fan kısmından ses geliyor ve GTA gibi oyunlarda haritalarda donma yaşıyorum. Bu nedenle 850W bir PSU ihtiyacım var. Ancak bütçe kısıtlı. 2.500 lira bütçede alınabilecek en iyi PSU öneriniz nedir? Teşekkürler.
psu nasıl hor kulanılsın :D

baranthemosby

80+ Bronze
Top Bottom