Neler Yeni

i5 14400F Rtx 4060 Hazır Sistem

Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Arif güngör
i5 14400F Rtx 4060 16gb DDR 5 ram 1tb m2 ssd li bir hazır sistem siparişi verdim evkur üzerinden
bu sistem ile piyasadaki oyunları rahatlıkla kasma donma problemı olmadan oynayabilirmiyim yani mesela bir oyun buldum sistem gereksinimlerine bakmadan can you run it testi yapmadan oynayabilirmiyim artık ve yayınlarını yapabilirmiyim sizce arkadaşlarıma sordum evet güzel bilgisayar işini görür vb dediler ama çok bilgileri yok bilgisayar konusunda birde size sormak istedim

Parana yazık olmuş muhtemelen 60 65 bin vermişsindir çünkü taksit de yaptırmışsın. O paraya piyasadaki en kral parçalarla masüstü dizilirdi keşke birikim yaparak alsaydın. 20 25 Bine alacagın sisteme neredeyse 3 katı para ödemişsin. Çok acil değilse bence iptal etmeyi veya iade etmeyi dene gerçekten. 2 seneye çıkacak oyunları 8 GB VRAM yüzünden yüksek ayarlarda oynayamayabilirsin.

bir de şimdi gördüm gerçekten aylık 5500 tl ödeeycegine ayda 5500 bir kenara atsan 4 ayda falan alırsın gerçekten yazık etmişsin kendine.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,349
İsim
Kerem Çavuş
Başka siteden vade farkıyla 12 taksit yapıp niye almadın , başka çarem yok ne demek

sarkilar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
ahmet akkaya
Başka siteden vade farkıyla 12 taksit yapıp niye almadın , başka çarem yok ne demek
Kredi kartım yok demek bra
Mesaj otomatik birleştirildi:

Parana yazık olmuş muhtemelen 60 65 bin vermişsindir çünkü taksit de yaptırmışsın. O paraya piyasadaki en kral parçalarla masüstü dizilirdi keşke birikim yaparak alsaydın. 20 25 Bine alacagın sisteme neredeyse 3 katı para ödemişsin. Çok acil değilse bence iptal etmeyi veya iade etmeyi dene gerçekten. 2 seneye çıkacak oyunları 8 GB VRAM yüzünden yüksek ayarlarda oynayamayabilirsin.

bir de şimdi gördüm gerçekten aylık 5500 TL ödeeycegine ayda 5500 bir kenara atsan 4 ayda falan alırsın gerçekten yazık etmişsin kendine.
Çok denedim ama yapamadım ya birikimi

UstaYoda

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Can AYDIN
Birikim yapamadığını söylüyorsun aylık 5500tl yi nasıl ödeyeceksin.eve hacizde gelir gibi.Yanlış anlama ama vazgec bu işten.

Reteekspisi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
484
İsim
sosyeteDİNOZOR
Dostum kesinlikle hemen iade et bak benfen sana tavsiye cebinde olmayanı asla almamalısın biraz biriktirmeyi dene sonra al paran varken 20k ya 4060 lı sistem var çok zor değil 4 ay biriktir o parayı bi kumbara al bişey al içine koy açılmayan kumbaralar var iş bankasında git al içine koy dijital falan oluyolar ekranlı hedef seçiyosun ulaşınca işte paranı çekebiliyosun onu al öyle o parayı biriktirirsin (hemen iptal et dostum hemen)

Örümcek Adam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
demir
üffff. güzel alışveriş olmuş

m16k

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet Kıran
Kardeşim iptal etme seçeneğin varsa elindeki işi gücü bırak, başka hiçbir şeyle ilgilenmeden hemen iptal et şunu. Sipariş sürecinde iptal edilemiyorsa nasıl iade edeceğini araştır. Hava değil su değil ne kadar acil ihtiyacın olabilir bilgisayara? Buna aylık 5.5k ödeme yapacağına aynı parayı 4 ay biriktirsen zaten bu sistemi alırsın rahatlıkla. Bunlara kazandıracağın +40.000 TL ile bir yatırım yaparsın.

brycexyz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Burak D
Troll konu mu değil mi çözemedim. Bu fiyata ömürlük 4080S sistemler var.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,447
Üyeler
156,330
Son üye
Cokoprens
Top Bottom