Neler Yeni

i5-14500HX'den Ryzen 7 7840HS model Victus'a geçilir mi?

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,144
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Amd li modele geçme kal intelde 2 side ayrı dert Amd ap ayrı bir dert.

oyunm

80+

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,144
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
O zaman iade edip tekrar mı alayım benimkinde bir miktar ışık sızması var bir de
Daha kötü bir panel gelebilir HP bildiğiniz casper gibi toplamış bilgisayarı iyi panel gelme şansıda var.

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,240
İsim
Sinan Aba
Şu victus kötüleyen adama bakma sen. Heryerde kötülüyor abdullah reis laptopta sorun yok demesine rağmen bütün laptop konularına gelip bunu almayın diyor ama gel gör ki ürün yorumları bile 4-5 yıldız bi kendisi haklı zaten.
1718090323231.png

Konuşmanın geçtiği konu.

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,144
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Şu victus kötüleyen adama bakma sen. Heryerde kötülüyor abdullah reis laptopta sorun yok demesine rağmen bütün laptop konularına gelip bunu almayın diyor ama gel gör ki ürün yorumları bile 4-5 yıldız bi kendisi haklı zaten.
Alıntıyı görüntüle

Konuşmanın geçtiği konu.
Benim konumu okursan sevinirim bakalım hala aynı şeyleri söyleyebilecekmisin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Abdullah hocamı geçinde victusun adam gibi puan aldığı bir konu atsanıza.

Alıntıyı görüntüle

Konuşmanın geçtiği konu.
Bu victusu barındırmayacağım ki bu bilgisayar adam olsun HP görsün bizi ama nafile görmüyor bizi adam olmayacak bu Hewlett Packard pavalion gaming den beri böyle.

Millet kendi bilgisayarında limit olduğundan haberi yok sen öyle kişilerin yorumuna baksaydın izoly en iyi marka olurdu.

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,240
İsim
Sinan Aba
Benim konumu okursan sevinirim bakalım hala aynı şeyleri söyleyebilecekmisin.

Abdullah hocamı geçinde victusun adam gibi puan aldığı bir konu atsanıza.
Konunu okudum dostum ama victus alınmaz demen saçma. Fiyatı uygun olan her ürün alınabilir muadili daha iyi bir şey varsa onu alırsın zaten.

1718090461771.png

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,144
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Konunu okudum dostum ama victus alınmaz demen saçma. Fiyatı uygun olan her ürün alınabilir muadili daha iyi bir şey varsa onu alırsın zaten.

Alıntıyı görüntüle
3070 ti li bir nitro 5 ya da i7 12.nesil li bir nitro 5 4060 ile beraber.

https://www.akakce.com/oyun-bilgisa...0-15-6-full-hd-notebook-fiyati,258450544.html panelide kat kat iyi.

Alıntıyı görüntüle
Tamam git gamenote alacağına rampage al sen.

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,240
İsim
Sinan Aba
3070 ti li bir nitro 5 ya da i7 12.nesil li bir nitro 5 4060 ile beraber.

https://www.akakce.com/oyun-bilgisa...0-15-6-full-hd-notebook-fiyati,258450544.html panelide kat kat iyi.

Tamam git gamenote alacağına rampage al sen.
Arkadaşım kafan mı güzel senin? Ben diyorum ki fiyat uygun olduğu sürece alınabilir.

Atmışsın laptop o işlemci oyunlarda çok rahat 90 derecelere çıkıyor ki 7840hs daha iyi bir işlemci. 7840hs 80 derecenin üzerine çıkmıyor (Lenovo LOQ) için konuşuyorum ki bu victus da iyi fiyat uygunsa victus da alınır yok işlemcide limit var yok şu var arkadaşım limit olsa ne olacak 7640hs ne ki 4060ta sorun yaşatacak 7840hs de limit var ama 4060'ı çok rahat besler 7640hs'nin beslediği gibi (4070 + 7840hs victus düşündürür) daha uyguna lenovo filan bulursa alsın ama victus da üzmez. Milyonlarca victus kullanan var bir tek sen sorunlu yazmışsın bak abdullah reis diyoruki bizzat kardeşim kullanıyor satın alanların incelemleri olumlu sen hala üste çıkmaya çalışıyorsun belkide bir yerde yanlış yapan sensin (performans düşüşü yaşıyorsun ya)

+ amd İşlemcilerdeki serin + yapay zeka da cabası

oyunm

80+
Arkadaşım kafan mı güzel senin? Ben diyorum ki fiyat uygun olduğu sürece alınabilir.

Atmışsın laptop o işlemci oyunlarda çok rahat 90 derecelere çıkıyor ki 7840hs daha iyi bir işlemci. 7840hs 80 derecenin üzerine çıkmıyor (Lenovo LOQ) için konuşuyorum ki bu victus da iyi fiyat uygunsa victus da alınır yok işlemcide limit var yok şu var arkadaşım limit olsa ne olacak 7640hs ne ki 4060ta sorun yaşatacak 7840hs de limit var ama 4060'ı çok rahat besler 7640hs'nin beslediği gibi (4070 + 7840hs victus düşündürür) daha uyguna lenovo filan bulursa alsın ama victus da üzmez. Milyonlarca victus kullanan var bir tek sen sorunlu yazmışsın bak abdullah reis diyoruki bizzat kardeşim kullanıyor satın alanların incelemleri olumlu sen hala üste çıkmaya çalışıyorsun belkide bir yerde yanlış yapan sensin (performans düşüşü yaşıyorsun ya)

+ amd İşlemcilerdeki serin + yapay zeka da cabası
Peki hocam siz bir öneri yapabilirmisiniz 30-37 arası

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,240
İsim
Sinan Aba
Peki hocam siz bir öneri yapabilirmisiniz 30-37 arası
Hocam bence laptop değiştirmeyin performans olarak gayet güçlü bir sistem. Bence biraz daha çıkın ve 4070'li bir laptop alın yada hazır sistem

oyunm

80+
Hocam bence laptop değiştirmeyin performans olarak gayet güçlü bir sistem. Bence biraz daha çıkın ve 4070'li bir laptop alın yada hazır sistem
Hocam ışık sızması olduğu için de degistirmek istiyorum. O zaman iade edip tekrar alayım.

Top Bottom