Neler Yeni

i5 3470 GTX550 ti valorant fps tahmini

repaiR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Akın Kocabaş
Bütçe
500
300 TL YE BULDUM VALORANTDA KAÇ FPS ALABİLİRİM yada suanki sisteme göre 20 fps falan artarmı
i3 2120 3.30 ghz 2 çekirdek
gtx 550 ti 1 gb 192 bit
8 gb ram 1333mhz
hdd
h61h2-m17 anakart

BarbaraPalvin

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,807
İsim
Umut
İlgilendiği Kategoriler
her şey
300 TL YE BULDUM VALORANTDA KAÇ FPS ALABİLİRİM yada suanki sisteme göre 20 fps falan artarmı
i3 2120 3.30 ghz 2 çekirdek
gtx 550 ti 1 gb 192 bit
8 gb ram 1333mhz
hdd
h61h2-m17 anakart

i5 3470 GTX550 ti valorant fps tahmini​

İ5 3470 mi İ3 2120 mi?

BarbaraPalvin

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,807
İsim
Umut
İlgilendiği Kategoriler
her şey

repaiR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Akın Kocabaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
YouTube üzerinden bakmak yerine forumlara Allah aşkına konu açmayın. Adamlar süs olsun diye koymamış videoları.
Bilmiyordum teşekkür ederim. Bir hayvana anlattıgınız gibi anlattıgınız için. Siz biliyorsunuz başkaları bilemeyebilir. Yinede attıgınız için teşekkür ederim kibirinizi gözden geçirmenizi tavsiye ederim.

BarbaraPalvin

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,807
İsim
Umut
İlgilendiği Kategoriler
her şey
Bilmiyordum teşekkür ederim. Bir hayvana anlattıgınız gibi anlattıgınız için. Siz biliyorsunuz başkaları bilemeyebilir. Yinede attıgınız için teşekkür ederim kibirinizi gözden geçirmenizi tavsiye ederim.
Hayvana anlatır gibi anlatmadım. Sadece YouTube üzerinden bulunduğunu söyledim. Bunun içinde bilip-bilmemeye gerek yok zaten. Google üzerinde yazsanız bile videolar çıkıyor.

BeKo'O

80+ Silver
YouTube üzerinden bakmak yerine forumlara Allah aşkına konu açmayın. Adamlar süs olsun diye koymamış videoları.
Sormayın hocam, foruma internetten bilgi edinemediğim ya da görüşe ihtiyacım olduğunda konu açıyorum genellikle, şimdi ''ekran kartı nedir'' (örnek soru) gibi cevabı bulunabilir sorulara bile konu açılıyor, konu kirliliği bu yüzden çok arttı.

repaiR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Akın Kocabaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ve sizde konu başlıgını Allah aşkına düzgün okuyun rtx değil gtx 550 ti ve valorant ile ilgili sordum ama valorant hariç her oyun var :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hayvana anlatır gibi anlatmadım. Sadece YouTube üzerinden bulunduğunu söyledim. Bunun içinde bilip-bilmemeye gerek yok zaten. Google üzerinde yazsanız bile videolar çıkıyor.
Şuan karakoldan yazıyorum askerim dediğim gibi vaktim olmuyor arkadaşım önerdi bende onun tavsiyesine bu forumu kullanıyorum teşekkürler.

BarbaraPalvin

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,807
İsim
Umut
İlgilendiği Kategoriler
her şey
Ve sizde konu başlıgını Allah aşkına düzgün okuyun rtx değil gtx 550 ti ve valorant ile ilgili sordum ama valorant hariç her oyun var :)
Ben burada valorant için atmadım videoyu. FPS artışı yaşanır mı demişsiniz. Bende yaşandığını göstermek için videoyu attım.

repaiR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Akın Kocabaş
Ben burada valorant için atmadım videoyu. FPS artışı yaşanır mı demişsiniz. Bende yaşandığını göstermek için videoyu attım.
Demekki sizde tam okumamışsın başka oyunların fps artışlarından bahsetmedim valorant ile ilgili söylemiştim okursanız dikkatlice idrak edebiliceğinizi düşünüyorum.

BarbaraPalvin

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,807
İsim
Umut
İlgilendiği Kategoriler
her şey
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şuan karakoldan yazıyorum askerim dediğim gibi vaktim olmuyor arkadaşım önerdi bende onun tavsiyesine bu forumu kullanıyorum teşekkürler.
İlla Valorant isterseniz
İşlemci aynı değil fakat FPS az-çok aynıdır.

BarbaraPalvin

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,807
İsim
Umut
İlgilendiği Kategoriler
her şey
Demekki sizde tam okumamışsın başka oyunların fps artışlarından bahsetmedim valorant ile ilgili söylemiştim okursanız dikkatlice idrak edebiliceğinizi düşünüyorum.
Diğer oyunlarda FPS artışı yaşanırsa valorantta da artacağını siz idrak edememişsiniz. Keşke biraz düşünüp cevap verseniz.

Top Bottom