Neler Yeni

İ5 9400F VE GTX 1660 SUPER OYUNLARDA KASIYOR

EnsarDmrc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ensar Demirci
1660s kullanıyorum bende de sorun yok.
yani bi parçada sorun var herhalde ya
Mesaj otomatik birleştirildi:

1660 super kullanıyorum bende de aynı sorun vardı bir driveri silip bir önceki sürüm yükledim 39 olanı düzeldi
denicem şimdi

1660 super kullanıyorum bende de aynı sorun vardı bir driveri silip bir önceki sürüm yükledim 39 olanı düzeldi
denicem şimdi
1660s kullanıyorum bende de sorun yok.
o zaman bir bileşen de sıkıntı olabilir

bende toshıba ssd kullanıyorum bende de var gıbı bazen anlık takılma ama fps kaybı drop yok anlık bı takılma var 1 sanıye bıle degıl belkı ssd dendır degıstırecegım bende toshıba pısmanlıktır
harbi Toshiba dan kaynaklı olabilir ya

Benim laptop i3 7020u 4gb ram hd graphics 620 bi Windows sürümünde bilgisayar öyle bi hale gelmişti ki virüs falan girdi sanmıştım Mortal Kombat X en düşükte oynayabiliyorum normalde ama o zaman bırak oynamayı bilgisayar açılmıyodu bile. 5 dakika mı ne sürüyodu açılması ve oyun açıldığı gibi 1-2 fps oluyodu. Sonra eski bir windows sürümüne geçtim ve düzeldi.

Aynen eski driverlara dönün yenisi gelene kadar.
denicem

Kanka güncelleme bekle bu tür sorunlar driver hataları oluyor genellikle. Ekran kartı ve Windows güncellemesiyle düzelecektir muhtemelen.
inşallah

EnsarDmrc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ensar Demirci
Dediklerinizi yaptım 24 Haziran sürüm driver indirdim ama neredeyse hiç bi fark yok
acaba tek modül ram den kaynaklanıyor olabilir mi?
veya ssd de kronik bir sorun
veya psu arızalı olabilir mi?
çünkü ekran kartı ve işlemciyi test ettim gayet sağlıklılar ama bir araya geldiklerinde gözle görülür bir darboğaz söz konusu

bennedendogdum

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
719
İsim
Osman koşar
Dediklerinizi yaptım 24 Haziran sürüm driver indirdim ama neredeyse hiç bi fark yok
acaba tek modül ram den kaynaklanıyor olabilir mi?
veya ssd de kronik bir sorun
veya psu arızalı olabilir mi?
çünkü ekran kartı ve işlemciyi test ettim gayet sağlıklılar ama bir araya geldiklerinde gözle görülür bir darboğaz söz konusu
güç seçeneklerini kontrol ettin mi?

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,240
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Orhan
Tek modül RAM'in bu tarz sorunlara yol açacağını düşünmüyorum ama yanına bir 8 GB daha RAM eklerseniz fark edilir bir performans artışı yaşarsınız.

EnsarDmrc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ensar Demirci
Tek modül RAM'in bu tarz sorunlara yol açacağını düşünmüyorum ama yanına bir 8 GB daha RAM eklerseniz fark edilir bir performans artışı yaşarsınız.
performans artışı istemiyorum olması gereken performansı almak istiyorum

Joorre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Ahmet Deveci
performans artışı istemiyorum olması gereken performansı almak istiyorum
Kanka dediğin gibi SSD kaynaklı olabilir veya windows kaynaklı olabilir windowsu güncelledin veya eski sürüme döndürdün mü?

Joorre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Ahmet Deveci
onu nasıl yapacağımı bilmiyorum
Büyük ihtimal sıkıntı Windows ile alakalı. https://www.dell.com/support/articl...mesini-önceki-bir-işletim-sistemine-geri-alma bu size yardımcı olacaktır. Neredeyse eminim Windows ile alakalı olduğuna baştan beridir.

Büyük ihtimal sıkıntı Windows ile alakalı. https://www.dell.com/support/article/tr-tr/sln299024/windows-10-yükseltmesini-önceki-bir-işletim-sistemine-geri-alma bu size yardımcı olacaktır. Neredeyse eminim Windows ile alakalı olduğuna baştan beridir.
Veya sisteminize virüs girmiş olabilir. Son çare olarak mutlaka format atın.

EnsarDmrc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ensar Demirci
Büyük ihtimal sıkıntı Windows ile alakalı. https://www.dell.com/support/article/tr-tr/sln299024/windows-10-yükseltmesini-önceki-bir-işletim-sistemine-geri-alma bu size yardımcı olacaktır. Neredeyse eminim Windows ile alakalı olduğuna baştan beridir.

şimdi windowsu deneyeceğim olmazsa bir format atarız artık

EnsarDmrc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ensar Demirci

bir şey diyeceğim windowsu eski sürüme geçirdim bi şey değişmedi zaten bu bilgisayar ı aldığım andan beri bu fps drop kasma sorunlarını yaşıyorum format atsam düzelmez bence yine aynı durum olur bi parça da arıza olma olasılığı nedir pcyi vatandan aldım ve vatanın garantisi nasıl bi arıza durumunda vereceğim de

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,920
Üyeler
140,576
Son üye
WonY
Top Bottom