Neler Yeni

İade ettiğim kulaklık geri geldi (parasıyla birlikte)

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,329
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
hocam adamın malını vermemek olur mu allah aşkına size aynısı yapılsa hoşunuza gider mi. belki işi gücü vardı kargoyu alamadı bilemeyiz. karşı tarafla iletişime geçin cevap vermiyorsa başka ama iletişime geçmeden benim oldu demek ayıptır

Golf 4 R32

80+ Silver
Replika ürünü napacaksınız hocam? Ses kalitesi kötü zaten. Geçen gün QCY H2 aldım çok daha iyi.
Eğer sana orjinal diyerek sahte ürün sattıysa iade etme sende kalsın

{Kai}

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Göktan Çelik
Seni orijinal diye kandırıp sahte ürün yolladıysa ve bunlar olduysa salla gitsin kenarda dursun dolap müşteri hizmetleri falan iletişime geçerse bakarsın duruma göre uğraşmaya değmez

baykemal

80+ Bronze
hocam adamın malını vermemek olur mu allah aşkına size aynısı yapılsa hoşunuza gider mi. belki işi gücü vardı kargoyu alamadı bilemeyiz. karşı tarafla iletişime geçin cevap vermiyorsa başka ama iletişime geçmeden benim oldu demek ayıptır
Dolap üzerinden iletişime geçme yolu yok. Satıcı bütün ilanları kaldırmış. Ayrıca replika ürünü orjinal diye satıyor. Satıcı dolandırıcı zaten. İadeyi kabul edende adam değil. Dolap ekibi. İletişime geçsem bile kargo parası vermem gerekecek.

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,329
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
Dolap üzerinden iletişime geçme yolu yok. Satıcı bütün ilanları kaldırmış. Ayrıca replika ürünü orjinal diye satıyor. Satıcı dolandırıcı zaten. İadeyi kabul edende adam değil. Dolap ekibi. İletişime geçsem bile kargo parası vermem gerekecek.
tamam da baskan adamın nicki yok mu sende nickini etiketleyip sor niye kargoyu almadın diye hala kargo parası verdim diyosun. cevap verirse kargo parasını gönder diye söylersin en kötü dolap ekibine sor yani benim bildiğim o ucuz bi ürün değildir haram yemeyi seviyorsan orası başka afiyet olsun karşı taraf replika satıyor dolandırıcı da sen nesin bu durumda hırsız olmuyor musun

baykemal

80+ Bronze
tamam da baskan adamın nicki yok mu sende nickini etiketleyip sor niye kargoyu almadın diye hala kargo parası verdim diyosun. cevap verirse kargo parasını gönder diye söylersin en kötü dolap ekibine sor yani benim bildiğim o ucuz bi ürün değildir haram yemeyi seviyorsan orası başka afiyet olsun karşı taraf replika satıyor dolandırıcı da sen nesin bu durumda hırsız olmuyor musun
Bakarım. Ulaşsam bile kargo parasını göndereceğini sanmıyorum. Onun harici haram diye bir şey yok maalesef.

fenerlimühendis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
478
İsim
Ahmet Hakan
Adam dava açabilir sana. Ürünü bana gönderdi ama müsait değildim alamadım. Parasını da platformdan iade aldı. Ürünüme kondu diyebilir. Geldiği haliyle kargoya da iade ücretini ödediğine dair bir kanıtla dolapa durumu bildir. Yasal bir problemde elinde kanıtın olur.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Başıma dolapta benzer bir durum geldiği için yazıyorum. Öncelikle hırsızlık falan yok ortada için rahat olabilir. Sen sahte üründe dolayı iade ettiğinde dolap bunu satıcıya bildiriyor iade almasını istiyor. Eğer iade almazsa masraflarını satıcıdan kesemediği için kargo mecburen geri gidiyor ürün senin oluyor. Buradaki önemli nokta satıcı bunu bilerek mi yaptı yoksa farkında değil mi bunu da canlı destekten öğrenebilirsin.

Top Bottom