Neler Yeni

Çözüldü✓ İade Monitör Vatan Bilgisayar

ensclk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Enes çelikkaya
Vatan bilgisayar dan dün akşam Asus tuf gaming VG279QM marka monitör satın aldım.
Kontrolleri yapıldı fakat ben evde tekrar test yaptım 1 adet ölü piksel çıktı. Mağaza ile görüştüğümde ürünü servise göndereceklerini 20 iş günü sürebileceğini söylediler. İade edebilmem için nasıl bir yol izlemem gerekiyor bu konuda tecrübeli olanlar yardımcı olurmusunuz.

En İyi Cevap
3
Hocam ölü pikseli söylemeden direkt iade etmeniz gerekiyordu. Firmalar böyle saçma saçma müşteriyi caydırmak için şeyler yapıyor. ki ölü piksel çıksa dahi 1 tane yeterli olmayabiliyor. bazı firmalar minimum 3-5-7 gibi değerler koyuyor.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,368
İsim
Oğuz Oğuz
Vatan bilgisayar dan dün akşam Asus tuf gaming VG279QM marka monitör satın aldım.
Kontrolleri yapıldı fakat ben evde tekrar test yaptım 1 adet ölü piksel çıktı. Mağaza ile görüştüğümde ürünü servise göndereceklerini 20 iş günü sürebileceğini söylediler. İade edebilmem için nasıl bir yol izlemem gerekiyor bu konuda tecrübeli olanlar yardımcı olurmusunuz.
Asus;

284DDF28-7E25-4A0D-B235-B6E92B9F1E80.png

valoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
isim soyisim
Mağazadan elden aldıysan iade olmaz diye biliyorum. İnternetten alınan cihazlar 14 gün iade kapsamında ben internetten almıştım kargoyu almamıştım teknik servise bile yollamışlardı öyle paramı almıştım. Arkadaşların dediği gibi ölü piksel vs. dediysen sen bozdun diyeceklerdir ve iade alacaklar ise vazgeçerler.

Merdo06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Mert
eğer köşelerde falansa çok göze batmıyorsa iade etmeye gerek yok bence. Benim monitörümdede bir ölü piksel vardı ben silgiyle üzerine bastırdım geçti. Forumda okumuştum. Bazı ölü pikseller bu şekilde geçiyormuş. Deneyebilirsin.

valoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
isim soyisim
eğer köşelerde falansa çok göze batmıyorsa iade etmeye gerek yok bence. Benim monitörümdede bir ölü piksel vardı ben silgiyle üzerine bastırdım geçti. Forumda okumuştum. Bazı ölü pikseller bu şekilde geçiyormuş. Deneyebilirsin.
Hocam benim monitörde de ölü piksel var ekranın kenarında ama gözüme hiç batmıyor idare ediyorum bende

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,819
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
G.o işin zor.

AlpacinoTR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
241
İsim
Celal Güzel
geçmiş olsun iadeyi unutun tüketici hakem heyeti ile uğraşmaya hazırlanın :)

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Sıkışmış pikseldir o ölü pikselin geçme ihtimali yok maalesef. Sıkışmışlar testle veya yaptığınız yöntemlerle geçebiliyor.

Merdo06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Mert
Sıkışmış pikseldir o ölü pikselin geçme ihtimali yok maalesef. Sıkışmışlar testle veya yaptığınız yöntemlerle geçebiliyor.
Doğrudur uzun zaman oldu tam hatırlayamadım hocam düzeltmen için teşekkürler. Belki arkadaşın monitöründede aynı durum vardır diye söyledim. Ben şanslıymışım demekki bir tane çıkmıştı onuda hemen açar açmaz bu yöntemle düzelttim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,003
Üyeler
146,604
Son üye
Ramazansoylu
Top Bottom