Neler Yeni

🔥İndirim İçeceklerde 1 Al 1 Bedava HB🔥(Premium'a Özel)

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

JackRyan

80+ Silver
Hayat Su: https://app.hb.biz/q9mwPtIlbNsJ

Akmina: https://app.hb.biz/Bc8bK75mjCUW

Sırma: https://app.hb.biz/DRQvmWcg52TF

Sepete 2 adet alacaginizdan ekleyin 1 tanesi ücretsiz oluyor, Premiuma Özeldir.
Screenshot_2024-01-06-12-50-54-306_com.pozitron.hepsiburada-edit.jpg

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Sırma da mı israil destekçisiydi yoksa türk mü o? Kalanların ne olduğu belli de sırmayı hatırlayamadım.

Edit: Cevabı merak eden varsa, Coca-Cola satın almış sırmayı. Coca Colanın alt bir markası durumunda şuan.

Son düzenleme:

MovesLikeJaggeR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
579
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN

MovesLikeJaggeR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
579
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN

Rusty_Cohle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
627
İsim
Rusty
Birader benim anlamadığım bir nokta var biri açıklarsa sevinirim. Bizim toplum neden gıda, hijyen vs kısaca temel tüketimde neden İsrail destekçisi diye boykot ediliyor. Tamam bunu anladım. Lüks tüketimde araba, teknolojik aletler, sosyal medya, internet servisleri vs vs konusunda neden boykot göstermiyorsunuz??? Kendinizle celisiyorsunuz farkında değilsiniz

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Birader benim anlamadığım bir nokta var biri açıklarsa sevinirim. Bizim toplum neden gıda, hijyen vs kısaca temel tüketimde neden İsrail destekçisi diye boykot ediliyor. Tamam bunu anladım. Lüks tüketimde araba, teknolojik aletler, sosyal medya, internet servisleri vs vs konusunda neden boykot göstermiyorsunuz??? Kendinizle celisiyorsunuz farkında değilsiniz
Bazılarının alternatifi yok mecburiyetten. Bazıları ise cahillikten bence. Ama alternatif burada büyük etken, o temizlik malzemelerinin hepsinin türk alternatifi var.

Teknoloji konusunda millete taş devrine dönün diyemezsin kendi cihazlarımızı yapmamız gerek ki ondan sonra türk malına yönlendirilir.

Natsu!

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Berat
Evet öyle. Çok boykot yapmak isteyen varsa buyursun teknolojik aletlerden tutun her kategorideki aletleri kullanmasınlar sonuçta hepsinin ucu illa İsrail ve Amerika'ya dokunuyor ayrıca boykot kadar saçma bulduğum bir şey yok hele kurucusu ve yöneticisi Türk olup İsrail ile zerre alakası olmayan marka ve şirketlerin magandalar tarafından taciz edilmesi.

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,479
İsim
Adem
Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom