Neler Yeni

🔥İndirim İçeceklerde 1 Al 1 Bedava HB🔥(Premium'a Özel)

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Kürşad Hasgül
Bre ulan çocuk o zaman niye benim yazdıklarımı alıntılayıp cevap yazıyorsun, madem savunmuyorsun ne işin var benimle, git başkalarına salça ol, benim işim seninle mi, boş boş konuşup her şeye bir bahane bulup karşı çıkıyorsun anca, git mesajlarımı oku, benim nasıl bir fikre sahip olduğumu öğren ona göre konuş.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Filistini de savun demiyorum zaten, sen ne okuduğunu anlamaz, yazdığını anlatamaz bir çocuksun.
sen gerçekten hastasın durduk yere savunuyorsun şöyle böyle okumayan tarih bilmeyen yazan sensin ruh hastası yazma bidaha dedim yazma yazma

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
641
İsim
Anonim Ankh
sen gerçekten hastasın durduk yere savunuyorsun şöyle böyle okumayan tarih bilmeyen yazan sensin ruh hastası yazma bidaha dedim yazma yazma
Sen benim yazdıklarımı okumadan cevap veriyorsun o ne olacak, konuya ortadan atlama, başını iyi bil.

Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Kürşad Hasgül
Sen benim yazdıklarımı okumadan cevap veriyorsun o ne olacak, konuya ortadan atlama, başını iyi bil.
lan yazma artık yazma yazma yazma artık yazma diyorum git salyani başkasına akıt ruh hastası yazma yazma yazma Türk düşmanı yazma yazma

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
641
İsim
Anonim Ankh
Tarih öğren diye de bir şey yazmadım, bana hasta diyene bak, okuduğunu anlamıyorsun daha bir de bir şey anlatmaya çalışıyorsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Kürşad Hasgül
Tarih öğren diye de bir şey yazmadım, bana hasta diyene bak, okuduğunu anlamıyorsun daha bir de bir şey anlatmaya çalışıyorsun
lan oğlum yazma diyorum artık yazma lan yazma yazma ruh hastası m*ymun yazma artık anlama sorununmu var yazma diyorum Türk düşmanı yazma artık evladım y-a-z-m-a babadan doğma yazma diyorum artık yazma yazZMA YAZMA

yazma arap evladım yazma diyorum bak heceliyeyim mi ne iistiyorsun yazmaaa لا تكتب لا تكتب لا تكتب لا تكتب لا تكتب لا تكتب لا تكتب

لا تكتب يا طفلي، لا تكتب، لا تكتب سأضعها في فلسطين، اصمت، أتوسل إليك، اصمت

savaş suçu yok buarada olsada umrumda değil yazma birdaha

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
641
İsim
Anonim Ankh
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
@legned1337 Sen okumuyorsun al sana konunun başında attığım mesajı bir daha özellikle kafana kazıman için beni tanıman için atayım profilime mesaj yazmakla olmuyor bir de arap milliyetçisi demiş aşağılık varlık seni, sadece oku diyorum onu da beceremiyorsun ya anca ucubelik yap, insta sayfalarında paylaşılan en ufak bir gördüğünüz posta tav oluyorsunuz kendinizi bir şey sanıyorsunuz
Bazıları durumu, Arap, İsrail, Filistin, ırk ve ülke meselesi sanmış. Ortada savaş suçu varken ırkının ne olduğunun ne önemi var, ortada bilerek öldürülen halk, kadın, çocuk, bebek var ise, bombalanan hastane var ise, bu insanlık ve savaş suçudur, bazıları sanıyorki din ve ırk meselesi, alakası bile yok, sadece vicdanınızı, insanlığınızı yitirmişsiniz, ***** ***** espriler yaparak, sadece arap ve müslüman diye desteklemeyenler, aşağılık varlıklardır, dünyanın neresinde olursa olsun, savaş ve insanlık suçu işleniyorsa karşısında durulacağını bilmeniz, kavramanız lazım, ama böyle sığ düşünceli, özenti insanların bu durumu değerlendirmeye akılları yetmiyor, gülüp geçmeye çalışıyorlar. Boykot yaparak ne ben bir şey kazanırım, ne de sen yapmadın diye bir şey kaybedersin, sadece en azından tutumunuzu belli etmelisiniz, boykot etmeyeceksen yine etme de gidip İsrail'i de savunma, boykot edene de bok atma.

Bu arada engelliyorum seni yazma daha, burda bana yazma yazma diyip, profilime mesaj yazmakla adam olmuyor, benim başkasıyla konuşmamın ortasından dalıp mesajımı alıntılayıp, olay çıkarmaya çalışmakla olmuyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Kürşad Hasgül
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
@legned1337 Sen okumuyorsun al sana konunun başında attığım mesajı bir daha özellikle kafana kazıman için beni tanıman için atayım profilime mesaj yazmakla olmuyor bir de arap milliyetçisi demiş aşağılık varlık seni, sadece oku diyorum onu da beceremiyorsun ya anca ucubelik yap, insta sayfalarında paylaşılan en ufak bir gördüğünüz posta tav oluyorsunuz kendinizi bir şey sanıyorsunuz

Bu arada engelliyorum seni yazma daha, burda bana yazma yazma diyip, profilime mesaj yazmakla adam olmuyor, benim başkasıyla konuşmamın ortasından dalıp mesajımı alıntılayıp, olay çıkarmaya çalışmakla olmuyor
sen anlamıyorsun herhalde engellicem artık yazma git salyanı başkasına akıt başkasını taciz et arap

تبا لفلسطين يا ابن العاهرة الغبي

bidaha yazarsan o filistin bayrağını ağzına sokacam

MertAli1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
MertAli
Sırma da mı israil destekçisiydi yoksa türk mü o? Kalanların ne olduğu belli de sırmayı hatırlayamadım.

Edit: Cevabı merak eden varsa, Coca-Cola satın almış sırmayı. Coca Colanın alt bir markası durumunda şuan.
Ohh gideyim de kola içeyim

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom