Neler Yeni

İÇERİK İSTEKLERİNİZİ ALAYIM EFENİM 🔥

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Knkalar bu aralar keyfim yerinde merak ettiğiniz video içerikler varsa yorumda belirtin ben de videosunu yapayım. Misal değişik bir ürün gördün merak ettin yaz yoruma videosunu yapayım. Veya bir soru işaretin vardır yaz yoruma videosunu yapayım. 🔥

Agathon

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Knkalar bu aralar keyfim yerinde merak ettiğiniz video içerikler varsa yorumda belirtin ben de videosunu yapayım. Misal değişik bir ürün gördün merak ettin yaz yoruma videosunu yapayım. Veya bir soru işaretin vardır yaz yoruma videosunu yapayım. 🔥
Yanlış hatırlamıyorsam özel bir bisiklet vardı sende. Hava bu aralar gayet güzel gidiyor. Onun incelemesi gelmez mi yakın zamanlarda

gurkn6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
249
İsim
Gürkan Yıldırım
yüksek seviye fps sistem hiç gelmedi onun videosunu yap bizde o sistemi alıp ondan izleyelim nası fikirr 5800x 3070 gibi :)

TRSTEADY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,441
İsim
Emre
Rx 6600 ekran kartı markalarını karşılaştırabilirmisin örn; msi vs xfx vs asus vs bioster

shaggy131

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Sinan Demirci
Aynı chipsete sahip en giriş anakart ile yüksek anakart karşılaştırması görmek senin gözünden çok iyi olurdu

DracheN

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,202
İsim
.
Gaming X ile Ventus model ekran kartları arasındaki farkları detaylı inceleyebilirsen çok güzel olur hocam.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yanlış hatırlamıyorsam özel bir bisiklet vardı sende. Hava bu aralar gayet güzel gidiyor. Onun incelemesi gelmez mi yakın zamanlarda
1400km yaptım ama ona şuan değişik upgradeler yapıyorum 1 aya videosunu yaparım.

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
60,336
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
300-500 lira arasında gezinen popüler mouseları karşılaştırıp hangisi daha iyi net bir şey söyleyebilirsiniz, biz de önerimizi ona göre yaparız. Biri DeathAdder v2 öneriyor biri rival 3 öneriyor biri bilmem ne öneriyor.

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,793
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Edifier G2 Gaming kulaklık, TR'de düzgün bir incelemesi yok ve oldukça kaliteli bir kulaklığa benziyor. Mikrofon kalitesine baktım yurt dışı videolarında fiyatına göre hayet üst seviyeydi.

Top Bottom