Neler Yeni

İÇERİK İSTEKLERİNİZİ ALAYIM EFENİM 🔥

vonaleee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
527
İsim
Gozalak
İnternet altyapısı olmayan yerler için kullanılabilecek alternatif yöntemler

Süperbox
Uydu internet
TT magnet
Vs
Karşılaştırmalı + - leri

Sercankır

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
718
İsim
Sercan
Knkalar bu aralar keyfim yerinde merak ettiğiniz video içerikler varsa yorumda belirtin ben de videosunu yapayım. Misal değişik bir ürün gördün merak ettin yaz yoruma videosunu yapayım. Veya bir soru işaretin vardır yaz yoruma videosunu yapayım. 🔥
Baştan sona mining nedir?Nasıl yapılır?

Mertdvrim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
784
İsim
Mert

SendyGood

80+ Bronze
Knkalar bu aralar keyfim yerinde merak ettiğiniz video içerikler varsa yorumda belirtin ben de videosunu yapayım. Misal değişik bir ürün gördün merak ettin yaz yoruma videosunu yapayım. Veya bir soru işaretin vardır yaz yoruma videosunu yapayım. 🔥
RTX 3090 ti vs RX6900 xt karşılaştırması olabilir hocam.

Agathon

80+ Silver
En İyi Cevap
2
İnternet altyapısı olmayan yerler için kullanılabilecek alternatif yöntemler

Süperbox
Uydu internet
Vs
Karşılaştırmalı + - leri
Çok geniş bir konu bu. Bölgeye özel değişkenlik gösterdiğinden onların tanımlamasını yapmak hem zor hem imkansız.

Bovicola

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ertuğrul Gazi Budaklı
Duvarındaki yanan aydınlatma vb. ürünlerden bi video olabilir. Çok güzel duruyorlar 👍👍

Kazmacı basi

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
MLD markasının SSD'lerini inceleyebilirsin. İçini de açıp PCB'lerini gösterirsen bayağı iyi olur. MLD SSD'ler İtopya'da çoğu kez indirime giriyor, ve internette doğru düzgün bir incelemesi yok.

Top Bottom