Neler Yeni

ID Cooling 214 Xt'yi Da-C2'ye Nasil Takacağım?

SticKer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Murat
Herkese merhabalar ID Cooling 214xt aldım.Bunu kasaya nasıl takarım.Tecrübesi olan veya takmış arkadaşlar az çok yardım edebilir mi ?

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Herkese merhabalar ID Cooling 214xt aldım.Bunu kasaya nasıl takarım.Tecrübesi olan veya takmış arkadaşlar az çok yardım edebilir mi ?
Youtube üzerinde montaj videosu vardı sanırım onu izleyip takmıştım kolay sayılır zaten, sadece 2 kişi olsanız daha rahat olur.

SticKer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Murat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Youtube üzerinde montaj videosu vardı sanırım onu izleyip takmıştım kolay sayılır zaten, sadece 2 kişi olsanız daha rahat olur.
Kardeşim var da risk var mı filan şimdi tam emin olamadım vidalarin hangini takcaz

Palo DAYI

80+ Silver
Kardeşim var da risk var mı filan şimdi tam emin olamadım vidalarin hangini takcaz
ıslemcın ıntel se ona uygun olan aparatatı amd ıse amdye uygun olan aparatı takıcaksın
eskı sogutucu cıkar drek ona ısın yok zaten kasanın arkasınıda ac kucuk pır parca var onu ıslemcının arkasına tutup vıdalıcan boyle anlatması zor vıdeo ıle daha rahat anlarsın

SticKer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Murat
ıslemcın ıntel se ona uygun olan aparatatı amd ıse amdye uygun olan aparatı takıcaksın
eskı sogutucu cıkar drek ona ısın yok zaten kasanın arkasınıda ac kucuk pır parca var onu ıslemcının arkasına tutup vıdalıcan boyle anlatması zor vıdeo ıle daha rahat anlarsın
(Amd 5600)Şimdi ilk söktük diyelim ilk olarak arkadan siyah 4 ayaklı siyah parçayı takıyoruz sonra 2 tane demir parça var onları içe mi dışa doğru mu takacaz birde bir kırmızı vidalar birde gri gibi vidalar var

Palo DAYI

80+ Silver
Şimdi ilk söktük diyelim ilk olarak arkadan siyah 4 ayaklı siyah parçayı takıyoruz sonra 2 tane demir parça var onları içe mi dışa doğru mu takacaz birde bir kırmızı vidalar birde gri gibi vidalar var

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
(Amd 5600)Şimdi ilk söktük diyelim ilk olarak arkadan siyah 4 ayaklı siyah parçayı takıyoruz sonra 2 tane demir parça var onları içe mi dışa doğru mu takacaz birde bir kırmızı vidalar birde gri gibi vidalar var
Anakartın arkasında şuan plaka olması lazım, o plakayı kullanmaya devam edeceksin.

SticKer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Murat
Anakartın arkasında şuan plaka olması lazım, o plakayı kullanmaya devam edeceksin.
O zaman güzel kalın siyah vidalar gözüküyor onları tutan bişey var ozaman

Metal demirler varya onlar islemciye doğrumu bakacak yoksa disariya dogrumu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
921,223
Üyeler
142,874
Son üye
sahanaytk
Top Bottom