Neler Yeni

ID-Cooling SE-224-XTS mi daha iyi yoksa ID-Cooling SE-224-XT V2 mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Fikret Bahçe
Merhaba Arkadaşlar. Amd Ryzen 5 5600x için kule tipi bir soğutma arıyorum kasamda pek büyük değil yani şöyle diyim kasanın yanındaki cam paneli çıkartıp soğutucuyu öyle takacam. Bu soğutuculardan birini alma kistiyorum ama hangisi daha iyi bilmiyorum. Ayrıca işlemcim şu an stok fanlı her oyun en az 75 derece ortalama 85-95 arası en fazlada 96 dereceyi görüyor bazı oyunlarda ortalama 90-96'ya kadar çıkıyor. Sizce hangi soğutucu neden daha iyi ayrıntılarıyla söylerseniz çok memnun olurum. Şimdiden hepinize teşekkür ederim.

Palo DAYI

80+ Gold
hocam lınk atsaydın ılla ugrastırıcan bızı :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Fikret Bahçe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam lınk atsaydın ılla ugrastırıcan bızı :)
Buyrun Hocam :)

Palo DAYI

80+ Gold
Buyrun Hocam :)
kasa modelı nedır eger desteklıoyorsa cıkarmadan kullanmanı onerırım on camı cıakrdıgında toz cekıcektır
bırde ben 5600 ıle bunu kullanıyorum 1 senedır gayet memnunum tavsıye edeım

Bünyamina

80+ Platinum
Attığın ürünlerin ikisini de tercih etme. Bu paralara değmez. İyi bir ürün arıyorsan peerless assasin alabilirsin. Uyguna işim çözülsün dersen x123 fan 550tl ye alınabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Fikret Bahçe
kasa modelı nedır eger desteklıoyorsa cıkarmadan kullanmanı onerırım on camı cıakrdıgında toz cekıcektır
bırde ben 5600 ıle bunu kullanıyorum 1 senedır gayet memnunum tavsıye edeım
Hocam ortalama en az ve en çok kaç dereceleri gördünüz yazarsanzı çok sevinirim :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

İkisini de tercih etme. Bu paralara değmez. İyi bir ürün arıyorsan peerless assasin alabilirsin. Uyguna işim çözülsün dersen x123 fan 550tl ye alınabilir.
hocam kasama sığmıyor mlsf bunu bile camı çıkartıp kullanacağım yoksa bilgisayarcıma sormuştum sığmaz dedi

Bünyamina

80+ Platinum
Hocam ortalama en az ve en çok kaç dereceleri gördünüz yazarsanzı çok sevinirim :)

hocam kasama sığmıyor mlsf bunu bile camı çıkartıp kullanacağım yoksa bilgisayarcıma sormuştum sığmaz dedi
Kasa modelini atabilir misin ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Fikret Bahçe
bu bütçede phantom spirit daha iyi olur
hocam internette incelemelerine baktım bi fark yok gibi (baya bir soğutucuya baktım o yüzden karıştırıyorda olabilirim kusura bakmayın)

Kasa modelini atabilir misin ?
hocam internette benim ksaamın aynısını bulamadım bilgisayarın faturasındada yazmıyor

Palo DAYI

80+ Gold

ortalama 50-60 max 70 oda havalar sıcak olmasına ragmen

Palo DAYI

80+ Gold
Top Bottom