Neler Yeni

Çözüldü✓ IEM için Ses Kartı Önerisi Verir Misiniz

Efemm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Efe
Bütçe
1200
merhaba arkadaslar bir iem kulaklik alacagim hem oyun hemde muzik icin ama iemler ses kartlarıdır falan hic bir sey bilmiyorum bu konu hakkinda nedir bu ses kartları ne onerirsiniz?

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,968
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
IEM dediğin kulak içi kulaklık değil mi? Ses kartı nerden çıktı onu anlamadım.

Efemm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Efe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
IEM dediğin kulak içi kulaklık değil mi? Ses kartı nerden çıktı onu anlamadım.
evet kulak ici herkes kullaniyor ses kartini ne ise yaradigini bilmiyorum eger oyunlarda muzik dinlerken falan yardimci olacaksan oneride bulunmanizi istedjm

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,968
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
evet kulak ici herkes kullaniyor ses kartini ne ise yaradigini bilmiyorum eger oyunlarda muzik dinlerken falan yardimci olacaksan oneride bulunmanizi istedjm
Eskisi gibi ses kartı üretilmiyor anakartın dahili ses yongaları gelişti iyice gerek duyulmuyor. Öyle gidip çok üst seviye bir şey almayacaksan gerek yok.

Efemm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Efe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eskisi gibi ses kartı üretilmiyor anakartın dahili ses yongaları gelişti iyice gerek duyulmuyor. Öyle gidip çok üst seviye bir şey almayacaksan gerek yok.
tesekkur ederim peki bu mikrofonun uzerindeki kulaklik girisinden yararlansam bir dezavantajı olur mu

byfaresiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
faresiz
tesekkur ederim peki bu mikrofonun uzerindeki kulaklik girisinden yararlansam bir dezavantajı olur mu
Üst düzey bir kulaklık almayacaksan ses kartına da pek ihtiyacın olacağını sanmıyorum, belirttiğin fiyatlara da sana ekstrası daha yüksek ses seviyeleri olur o da kartın avantajlarından biri ve evet o bölümden takıp kullana bilirsin belirttiğim gibi bir kulaklık değilse çokta bir şey fark etmez. Yine de işini garantiye almak istersen ses işleri ile alakalı bir forum'a sorman daha yararına olur.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,968
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Onda şöyle bir sorun var bilgisayardaki sesleri mikrofona verebiliyor. Kesin yaşarsın diyemem ama olabiliyor :D

Top Bottom