Neler Yeni

iki hazır sistem arasında kaldım sistem önerisi

ayqut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Aykut Kaya
Bütçe
30.0000
merhaba yakın zamanda hazır sistem almayı planlıyorum fakat uzun suredir araştırmama rağmen en mantıklı sistemi bulamadım bulduğum en mantıklı iki sistem bunlar

sizce hangisi daha mantıklı veya baska bu fiyat bandında önerebileceginiz sistem var mı

kaşmerli oguz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
589
İsim
oguz kagan
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765
merhaba yakın zamanda hazır sistem almayı planlıyorum fakat uzun suredir araştırmama rağmen en mantıklı sistemi bulamadım bulduğum en mantıklı iki sistem bunlar

sizce hangisi daha mantıklı veya baska bu fiyat bandında önerebileceginiz sistem var mı
max bütçen. kaç monitör ne ve hangi tür oyun oynayacan

ayqut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Aykut Kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
max bütçen. kaç monitör ne ve hangi tür oyun oynayacan
max butce 30-31 bin monitor 1080 ama cok uzun sure kullanıcam ilerde 2 kya gecebilirim bilmiyorum cogu oyunu oynarım yeni cıkıcakları falan da uzun sure goturucek bisey arıyorum butceyi asabilir eger cok daha mantıklı bir şey varsa

kaşmerli oguz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
589
İsim
oguz kagan
İlgilendiği Kategoriler
Discord
kaan8765
max butce 30-31 bin monitor 1080 ama cok uzun sure kullanıcam ilerde 2 kya gecebilirim bilmiyorum cogu oyunu oynarım yeni cıkıcakları falan da uzun sure goturucek bisey arıyorum butceyi asabilir eger cok daha mantıklı bir şey varsa
pc hocasını al geç madem

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Doğukan Çakmakcı
Merhaba arkadaşlar monitör dahil 70 k bütçe var hem oyun hem de fotoğraf video düzenleme işleri yapacağım sistem ve monitör önerisinde bulunur musunuz rica etsem ?

kaşmerli oguz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
589
İsim
oguz kagan
İlgilendiği Kategoriler
Discord
kaan8765
Merhaba arkadaşlar monitör dahil 70 k bütçe var hem oyun hem de fotoğraf video düzenleme işleri yapacağım sistem ve monitör önerisinde bulunur musunuz rica etsem ?
https://www.gamegaraj.com/urun/super-v2-7000/ ekran kartını 4070 super inno3dye düşür cpu 7800x3d yap ramı lexar ares 6000 mhz yap (sistemi aldıktan sonra 2 tane daha alırsın) anakrtı asus x670 p csm yap ssd bütçne göre yüksek okuma yazma olan bi şey yap bide 360mm bütçene bi soğutucu seç

ömersz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Ömer
Yeni konu açsana hocam adamı niye engelliyorsun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Vatanda indirimler oluyor bu aralar 25k ya bunlardan daha iyi sistem vardı diye hatırlıyorum en fazla bir tık altı olsun hadi.
Forumda sıcak fırsatlar indirimleri takiple bildirim düşünce hemen bak bitiyor çünkü.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Doğukan Çakmakcı

ayqut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Aykut Kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yeni konu açsana hocam adamı niye engelliyorsun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Vatanda indirimler oluyor bu aralar 25k ya bunlardan daha iyi sistem vardı diye hatırlıyorum en fazla bir tık altı olsun hadi.
Forumda sıcak fırsatlar indirimleri takiple bildirim düşünce hemen bak bitiyor çünkü.
tesekkurler

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,277
Üyeler
145,144
Son üye
Bigsmoke1920
Top Bottom