Neler Yeni

Yardım ikinci el İphone 12 alırken nelere dikkat etmeliyim

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Metehan Olur
iphone 12 64gb pil 87 de 21k istiyor değişen hiçbir şeyi yokmuş alınır mi alirken nelere dikkat etmeliyim şimdiden teşekkürler

Makca42

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Mehmet Akca
iphone 12 64gb pil 87 de 21k istiyor değişen hiçbir şeyi yokmuş alınır mi alirken nelere dikkat etmeliyim şimdiden teşekkürler
Değişen hiçbir şey yok desede yinede kontrol etmen lazım.
1. Varsa Fatura ve imei kontrolü. Faturada imei yada seri no yazmıyorsa uzak durun
2. Ekran değişip değişmediği birde ölü pixel kontrolü
3. Çerçeve de ezik darbe vs olmaması
4. Hoparlör ve mikrofon kontrolü
Son olarak 12 mini 64 kullanıyorum yetmiyor bütçeniz varsa kesinlikle 128 gb alın. Çok kısa sürede doluyor çünkü 64 lük

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
733
İsim
Ali
Satıcı gözünün önünde cihazı ayarlardan tüm içerik ve ayarları sil yapıp sıfırlasın. Daha sonra mail girmeden sıfır olarak kurun. icloud olmadığının ilk göstergesidir. Ardından WiFi ve Bluetooth u açın çevrede bir çok cihazı görmesi gerekir. Hoparlör, mikrofon ve kameraları denemeyi unutmayın. Ekran parlaklığını sona çekşn ve true tone çalışıyor mu bakın. Faceıd aktif mi test edin. En önemlisi imei kontrolü yapın. Çalıntı veya kayıtsız cihaz almayın diye söylüyorum.

Bunları test etmeniz 10 dk nızı almaz. Bir kafede çay içerken hızlıca bakarsınız. Gerisi tamamen sizin şansınıza kalmış.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,552
Üyeler
142,748
Son üye
Wadaaa
Top Bottom